Ilona Csáková chystá svatbu, za svědka jí půjde Ivana Gottová.

30. dubna 2011 v 7:14 |  Novinky
Zpěvačku Ilonu Csákovou (40), která nyní exceluje v muzikálu Kat Mydlář, čeká letos hned několik velmi příjemných životních změn. Na párty Super.cz zpěvačka exkluzivně potvrdila, že v nejbližších měsících hodlá se svým životním partnerem a otcem svého téměř dvouletého syna Daniela Radkem Vonešem (39) vstoupit do svazku manželského: " Ano je to pravda. Společně s Radkem plánujeme svatbu. Ještě nemáme přesný termín, ale rádi bychom se vzali ještě před koncem letních prázdnin."


Vlastní svatba ovšem zpěvačce příliš těžkou hlavu nedělá: "Právě vybíráme místo obřadu. Máme několik skvělých tipů. Zatím můžu prozradit jen to, že se naše svatební veselice bude konat na Moravě." Výběr svatebního svědka byl pro Ilonu jasnou a rychlou volbou. "Nemusela jsem přemýšlet dlouho. Požádala jsem Ivanku Gottovou, s níž jsme velmi dobré kamarádky už hezkou řádku let. Mám radost, že mou nabídku s nadšením přijala," prohlásila zpěvačka.

Ještě před tím, než půjde Ilona "pod čepec", ji ovšem čeká velké stěhování a kolaudace domu snů v Soběšicích u Brna: " Strašně tím teď žijeme. Funkce máme u nás doma demokraticky rozdělené. Radek řeší technické věci a stará se o chod stavby. Já zase vychytávám designové záležitosti. V názorech na to, jak by mělo naše společné bydlení vypadat, se vzácně shodujeme. Právě vybíráme obklady a podlahy. Stěhování snad klapne ve druhé polovině června." Super.cz pak jako jedinému médiu dokonce ukázala i fotku své vily v ceně několika milionů - snímek domu můžete vidět ve fotogalerii tohoto článku.

Soukromými záležitostmi plně zaměstnaná zpěvačka však nezapomíná ani na svou profesi. Stále koncertuje se svou kapelou. Jeden z řady koncertů ji čeká například už 4. května v pražském divadle Bez zábradlí. Připravuje se také na letošní koncert královen popu, který nese název Světla ramp: pocta Barrandovu a bude se konat již 16. května ve Státní opeře Praha. Písničky z filmů společně s Ilonou zazpívají například Helena Vondráčková, Leona Machálková nebo Bára Basiková. "Při cestách na dálnici z Brna do Prahy a zpět už poctivě piluju texty," svěřila se zpěvačka.

Ilona se synem Danielem.
Ilona se synem Danielem.


Ilona Csáková ukazuje svůj nový dům.
Ilona Csáková ukazuje svůj nový dům.


Ilona Csáková s kamarádkou Ivanou Gottovou a dětmi na otevření butiku Victoria Magic.
Ilona Csáková s kamarádkou Ivanou Gottovou a dětmi na otevření butiku Victoria Magic.


Ilona Csáková s přítelem Radkem Vonešem a synem Danielem.
Ilona Csáková s přítelem Radkem Vonešem a synem Danielem.

Nový dům Ilony Csákové.
Nový dům Ilony Csákové.

zdroj: super.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama