Ilona Csáková: Hubnu tím, že běhám za synem

28. dubna 2011 v 17:37 |  Novinky

Čtyřicetiletá zpěvačka Ilona Csáková je celoživotní bojovnice s váhou. Maminka rok a půl starého chlapečka Daniela nyní prý objevila způsob, jak vytvarovat své tělo bez drastických diet a usilovného mučení v posilovně.

Ilona Csáková vyměnila před dvěma lety Prahu za Brno, kde žije se svým partnerem a synem Danielem. Kvůli své práci ale mezi těmito městy často pendluje. Nyní zpěvačka účinkuje v muzikálu Kat Mydlář, který měl nedávno premiéru. Zpěvačce v něm museli dokonce několikrát přešívat kostým, protože zhubla v pase až o osm centimetrů. A jak pečuje o svou postavu? Ilona Csáková poskytla on-line deníku TÝDEN.CZ rozhovor.

Ilona Csáková.Vaše váha během let kolísala. Čím to bylo?
Moje váha kolísá, co se znám. A samozřejmě by to bylo na strašně dlouho. Myslím, že váha u nás dam kolísá dle pracovního vytížení, dle psychického rozpoložení a tak dále.

Máte nějaké triky na hubnutí?
Bohužel nežijeme v době zázraků, takže ty triky jsou naprosto zásadní a brutální, je to tak, že se opravdu musíme hýbat a musíme si ten jídelníček hlídat.

Co byste poradila lidem, kteří chtějí zhubnout a stále jim to nejde?
Tak asi bych je nejspíš poslala k nějakému odborníkovi, nejlépe přes metabolismus a stravování jako takové, protož se tam může objevit nějaký zdravotní problém.

Máte svou štíhlou postavu v genech, nebo je to spíše výsledek těžké dřiny?
My jsme v rodině všichni docela dobře stavění, z máminy strany to jsou takoví menší lidé, z otcovy strany jsou vyšší, ale rozhodně nejsme rody subtilních osůbek, jsme spíš větších rozměrů.

Ilona Csáková se synem Danielem.Hubne se dobře s dítětem?
Tak já myslím, že Danielek má na to velmi pozitivní vliv. Musím za ním stále běhat, protože začal před několika měsíci běhat. Takže jsem se stala hlídačkou, aby si neublížil. Takže za ním běhám a to je taky druh pohybu.

Co obsahuje váš jídelníček?
Já mám teď období, kdy mě strašně baví vařit, a všichni to i ocení, hrozně jim to chutná. Teď zrovna mám na jídelníčku často kuskus s různou obměnou zeleniny. Já teda miluji nudle s tvarohem a s osmahlou cibulkou a teď u nás hraje prim rybí pomazánka.

Stala jste se tváří nového přístroje na hubnutí. V čem vám vyhovuje?
Tak on má tři zásadní atributy. Cvičení je rychlé, je efektivní a bezbolestné.

Na jakém principu funguje tento aerobní trenažer?
Pracuje na bázi podtlaku, takže aktivuje lymfatický systém a tím pádem tvaruje postavu.


zdroj: týden.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama