Koncert Ilona Csáková & Band v Divadle Bez zábradlí!

30. dubna 2011 v 18:46 |  Novinky
  • Klasické hity i písně v upravených aranžích
  • Včetně nového singlu Nebe, nebe
  • Živá kapela
Někdy sama nevím, čemu vlastně věřím. Svět údivem tleská a prý že jsem hezká. Podívej se mi do očí a najdi sílu říct - jsi bez kazů, tvář máš pěknou.

S dnešním voucherem si připomenete nejen největší hity popové královny Ilony Csákové na koncertě v divadle Bez zábradlí.

Ilona Csáková se po mateřské dovolené vrací ve velkém stylu. Do koncertních sálů a na prkna, která znamenají svět, vyráží s novým projektem "Ilona Csáková & Band."

Na koncertě v divadle Bez zábradlí proto zazpívá a zahraje s živou kapelou, kterou tvoří špičkoví muzikanti se zkušenostmi z takových skupin, jako je Lucie nebo Walk Choc Ice a spolupracující například s Ivanem Králem nebo Janou Kratochvílovou.

V podání trojnásobné stříbrné slavice se můžete těšit jak na největší hity v nových aranžích, tak na nový singl Nebe, nebe z připravované desky.

Koncert ve středu 4. května začíná v 19 hodin v divadle Bez zábradlí. Voucher vyměníte za vstupenku na pokladně divadla kdykoli od pondělí do pátku od 10 do 19 hodin (polední pauza 13-14 hod).

Přijďte si poslechnout nezapomenutelné písně, které ve své době bouraly hitparády, i další výborně zazpívané hity. Jeden z nejkrásnějších a nejvíc sexy hlasů českého popu vás báječně naladí a zpříjemní vám květnový večer. Ona je totiž krásná.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama