Dietní triky celebrit: Csáková kamarádí s dietami (Blesk TV Magazín, 27. 5. 2011)

30. května 2011 v 16:58 |  Novinky

Jak hubnou slavní? Kdo z nich cvičí, kdo věří dietám nebo mění jídelníček? Ilona Csáková a Alice Bendová prozrazují své finty a důvody hubnutí.

Zpěvačka ILONA CSÁKOVÁ (40)

Kamarádka s dietami

Ilona Csáková dlouho zkoušela různé diety. Pravidelně se jí dařilo hubnout, jenže obvykle pak zase nabrala, načež následovala další dieta. Teď konečně objevila způsob, jak zhubnout trvale.
"Tak trochu jsem za nonstop bojovníka s váhou. Popravdě mám období, kdy to řeším, ale i takové, kdy to hodím za hlavu," říká zpěvačka a dodává, že s dietami kamarádí, nicméně období experimentů už má za sebou.

POMOHL JÍ METABOLICKÝ VZOREC

"Pokud chcete zhubnout, nechte si spočítat svůj metabolický vzorec. Ten totiž o každém prozradí, jaký je typ a která strava a pohyb je pro vás nejvhodnější," říká Ilona. Dnes se snaží vařit Ilona zdravě, jí co nejvíce zeleniny upravené na různé způsoby, mléčné výrobky a v poslední době si oblíbila kuskus.
Co se pohybu týká, zaměřila se na speciální aerobní trenažér. "Chodíte v něm svižnou chůzí a díky podtlaku ve vakuové kabině si dokonale vytvarujete postavu."

KDY SE MUSÍ OMEZIT

Ilona říká, že i když změnila životosprávu, dobrých věcí se úplně nezříká. "Miluju čerstvé křupavé rohlíčky a bagety. Jakmile ale nedopnu kalhoty, vím, že si je musím na chvíli odpustit."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama