Nevěsta Ilona prozradila o svatbě: Vdá se bez závoje a bude mít 7 družiček

19. července 2011 v 14:14 |  Novinky
Budoucí nevěsta Ilona Csáková prozradila jaké si vezme šaty na svou svatbu, že nebude mít závoj ale 7 až 8 družiček. Více v článku níže. Video zde.

Ilona Csáková (40) již za měsíc řekne své "ano" příteli Radku Vonešovi, se kterým má syna Daniela. Svatba se odehraje v nádherném kostele nedaleko Brna. Csáková vzala Super.cz exkluzivně na zkoušku svatebních šatů. Ty jí pro její velký den navrhuje Josef Klír.

Šaty, ve kterých půjde před oltář, ale neukázala. "Pochopitelně chci, aby je Radek viděl až v kostele. Jsem pověrčivá," usmívá se Csáková.

Zpěvačka má za sebou již druhou zkoušku šatů. S výběrem jí pomáhala její nejlepší kamarádka Ivana Gottová (35), která jí půjde za svědka.

"Chtěla jsem původně decentní kostýmek v barvě champagne nebo starorůžové. Ivanka jako můj svědek mi to vymluvila. Nakonec jsem se rozhodla zalovit ve vodách módního světa a oslovila jsem Josefa Klíra," řekla Super.cz Csáková.
O svatebních šatech po naléhání Ilona prozradila. "Nebudou barevné a nebudou to minišaty. Nebudu vypadat jako Popelka na závěrečném plese. A chybět bude i závoj," upřesnila Ilona.

Tato odpověď překvapila právě Ivanu Gottovou. Měla za to, že její dcery Charlotte Ella a Nelly Sofie, které půjdou Iloně za družičky, závoj ponesou. "Budou rozhazovat společně s dalšími družičkami okvětní lístky," vysvětlila manželce Karla Gotta Ilona.

Ilona Csáková si pro rady ohledně svatebních šatů chodí k Ivaně Gottové.
Ilona Csáková si pro rady ohledně svatebních šatů chodí k Ivaně Gottové.

Ilona Csáková s Ivanou Gottovou v salónu Josefa Klíra.
Ilona Csáková s Ivanou Gottovou v salónu Josefa Klíra.

Budoucí nevěsta Ilona Csáková.
Budoucí nevěsta Ilona Csáková.

zdroj: super.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama