Září 2011

Ilu v Top Star magazínu

27. září 2011 v 16:33 Novinky
28. 9. v pořadu TV Prima Top Star magazín se objeví reportáž o Iloně, kde se vyjádří k lživým pomluvám o své rodině, které nedávno zveřejnil nejmenovaný český bulvár a poodhalí roušku rodinných vztahů.

Video najdete zde. Reportáž o Iloně v čase 13:20.

Falešnice Bílá se zase předvadí, došlo už i na Ilonu

27. září 2011 v 16:27 Novinky

Bílá nemusí Csákovou: Odmítla s ní nazpívat píseň

Lucie Bílá (45) odmítla nazpívat s Ilonou Csákovou (40) legendární píseň Láska je láska a ještě o tom trapně mlží!
Bílá je ve věku a postavení, že už chce být na jevišti buďto sama, nebo s Karlem.

Od našeho vždy výborně informovaného zdroje z TV Barrandov jsme se dozvěděli, že stanice v rámci pořadu To je náš hit plánovala po devatenácti letech oprášit flák Láska je láska.

První protagonistka songu legendární zpěvačka Ilona Csáková byla prý nápadem nadšená. Její kolegyně, mimochodem čerstvá mistrině republiky v předstírání silného sociálního cítění, Lucie Bílá ale podle našich informací už nejevila tak velkou dávku nadšení a k lítosti produkce televize dala celé věci stopku.

"Lucie prý s nikým jiným tuhle písničku už zpívat nebude," nechal se slyšet náš zdroj.
Opět se tedy otevřela stará rána českého showbyznysu a potvrdilo se, že Bílá Csákovou zrovna moc nemusí. Znalce mediálních hrátek Lucky nepřekvapí, že se Bílá snažila vše zamést pod koberec, aby nebyla poškozena její mediální image.

"Vůbec o tom nic nevím. Nikdo mi o tom nic neřekl," dušovala se Bílá, když jsme ji požádali o vyjádření. Pak se rozpomněla: "Jde o televizi Barrandov, kde mám vystupovat se svou kapelou. O Ilonce se mi nikdo ani nezmínil. Mimochodem Ilony si moc vážím a mám ji ráda," nezapomněla podotknout Bílá.

Opravdu už jen chybělo, aby známá falešnice poslala Csákové vzletné srdíčko.
Namísto toho dostala Ilona (ano, Lucko, i o tom víme) od Bílé SMS, že novináři zase vymýšlejí nějaké blbosti. Jenom jestli si tu nevymýšlí někdo jiný, Lucie?


Koukejte: Takhle to sluší egyptské panovnici Kleopatře za volantem

19. září 2011 v 16:59
Panovnici Kleopatře současné vozidlo docela seklo.
Panovnici Kleopatře současné vozidlo docela seklo.

Řidiči i turisti v centru Prahy v sobotu nestačili zírat. Naskytl se jim nevídaný pohled. Na vlastní oči totiž spatřili dokonalou kopii legendární egyptské panovnice Kleopatry. A to dokonce za volantem při řízení auta. Za maskou Kleopatry nebyl nikdo jiný, než jedna z muzikálových představitelek této hrdinky Ilona Csáková (41).

"Bylo docela legrační pozorovat reakce spoluřidičů, když jsem stála na křižovatce. Stalo se mi poprvé, že jsem v kostýmu přejížděla z místa na místo. Nedalo se to vyřešit jinak. Nebyl čas. Hned po představení Kata Mydláře, jsem se musela v rekordním čase obratně převléknout z kostýmu Žofie do kostýmu Kleopatry a přizpůsobit jí také líčení," osvětlila zpěvačka své sobotní pracovní peripetie.

Pak už Kleopatra musela rychle skočit do auta a přesunout na do pražské Grébovky na tradiční vinobraní. To se letos celé neslo v antickém duchu. Zazněly pochopitelně také písničky ze stejnojmenného muzikálu, který se příští rok opět na chvíli vrátí na prkna divadla Broadway.

Společně s návštěvníky si Ilona užila báječnou atmosféru a také poslední teplý podzimní den. Musela si však odepřít místní burčák a nemohla se zdržet. "Neriskla bych si ani ochutnat. Hned po vystoupení jsem se převlékla do civilu, sedla zase za volant a frčela do Soběšic za svou rodinou," uzavřela povídání diva, která se v nejbližší době chystá na dovolenou k moři, kde se svými nejbližšími oslaví narozeniny. Po návratu ji bude čekat stěhování do nového domu.

6 fotografií »
Egyptská panovnice Kleopatra nasedá za volant zcela současného vozítka.
Egyptská panovnice Kleopatra nasedá za volant zcela současného vozítka.

Takový obrázek se řidičům nenaskytne každý den.
Takový obrázek se řidičům nenaskytne každý den.

A jde se zpívat.
A jde se zpívat.

Ilona v kostýmu budila patřičnou pozornost návštěvníků.
Ilona v kostýmu budila patřičnou pozornost návštěvníků.

Ilona Csáková s company před vystoupením.
Ilona Csáková s company před vystoupením.

Písničky z Kleopatry si Ilona i po devíti letech pamatuje skvěle.
Písničky z Kleopatry si Ilona i po devíti letech pamatuje skvěle.

zdroj: super.cz

Kleopatra Ilona zpívá Kočky :)

18. září 2011 v 9:24 Videa
Ilona vystoupila v sobotu 17. 9. 2011 na Vinobraní na Grébovce v Praze 2, kde zazpívala hit Kočky v kostýmu Kleopatry. Usmívající se


Pořad Bubo Bubo

16. září 2011 v 9:27 Fotky
Na internetu se objevily fotky z premiérového dílu nového zábavného pořadu Televize Prima Bubo Bubo odvisílaném 15. 9. 2011. Známí herci a zpěváci hádají význam málo známých slov. V prvním dílu učinkovala Ilona s Tomášem Traplem, kteří se v souboji tří párů umístily na krásném druhém místě.
Ilona Csáková si střihne novou roli: Bude moderátorkou

15. září 2011 v 13:33
Ilona Csáková si v obchodě s módou vyzkoušela hned několik modelů.

Ilona Csáková si v obchodě s módou vyzkoušela hned několik modelů.


Zpěvačka Ilona Csáková (40), která nedávno světu ukázala svou sestru, je samé překvapení. Super. cz prozradila, že se právě připravuje na speciální módní přehlídku. Nebude se ovšem ladně vznášet po mole. Bude ji moderovat. "Nabídku jsem přijala. Nervózní ze své nové role určitě nejsem. Půjde o komorní klubovou akci pro kmenové zákaznice. Čekám na scénář," potvrdila nám informaci před několika dny zpěvačka.Z důvodu připravované módní přehlídky jedné ze značek skupiny MaxMara fashion Group Ilona minulý týden navštívila butik, kde si vyzkoušela hned několik modelů. "Přehlídka se uskuteční tento čtvrtek v hotelu Four Seasons. Ilona byla vybrána z důvodu své pravé ženské krásy, lásce k Itálii a také proto, že je vyznavačkou ležérního stylu a linií, které umí podtrhnout ženskost a smyslnost," prozradila nám jedna z organizátorek přehlídky.


Ilona Csáková si v obchodě s módou vyzkoušela hned několik modelů.
Ilona Csáková si v obchodě s módou vyzkoušela hned několik modelů.

zdroj: super.cz


Sportovní den v Průhonicích - Ilona Csáková a Tomáš Trapl - Věřím dál

14. září 2011 v 18:01 Videa
14.9. se na serveru Youtube.com objevilo video ze sportovního dnu v Průhonicích, kde si Ilona střihla duet z Tomášem Traplem - píseň "Věřím dál" z muzikálu Kat Mydlář.


Novomanželka Ilona Csáková se chystá na líbánky: Začneme pracovat na druhém dítěti

14. září 2011 v 17:43 Novinky
Ilona s manželem a synem Danielem.
Ilona s manželem a synem Danielem.

Zpěvačka Ilona Csáková (40) měsíc po svatbě září štěstím. Ještě ale s manželem Radkem Vonešem nestihla svatební cestu. "Nikdy jsem nevěřila, kolik starostí může být kolem stavby domu. Musíme pořád kontrolovat řemeslníky," vysvětlila Super.cz, proč se její líbánky zdržely.

"Na přelomu září a října ale odletíme do Turecka. Vzhledem k mému strachu z létání to je pro mne vnitřní boj," upřesnila s tím, že se jim snad na líbánkách podaří zapracovat na druhém dítěti. "Každopádně chceme pro Daníka ještě sourozence. A kdyby to byla vysněná Julinka, bylo by moje štěstí dokonalé," rozplývala se.

Ilona už naskočila do práce, od pátku opět vystupuje v muzikálu Kat Mydlář. Byt v Praze, kde by měla azyl, si ale ještě nenašla. "Zatím využívám pohostinství našich přátel. Nejdůležitější je, abychom dostavěli náš dům u Brna. Zatím bydlíme u Radkových rodičů," vysvětlila. Stěhovat se prý budou po dovolené.

Ilona Csáková se synem Danielem.
Ilona Csáková se synem Danielem.

Ilona Csáková s manželem a synem.
Ilona Csáková s manželem a synem.

Ilona s manželem a synem Danielem.
Ilona s manželem a synem Danielem.

zdroj: super.cz

Ilona ve VIP zprávách

13. září 2011 v 13:58 Videa
12. 9. se ve VIP zprávách na TV Prima v reportáži o sportovním dnu v Průhonicích z 11. 9. objevila Ilona. Reportáž najdete v čase 2:51 min.


Tornero nejoblíbenější písničkou

12. září 2011 v 15:36 Novinky
Skladba "Tornero" se včera stala nejoblíbenější písničkou na rádiu Impuls s počtem 24 hlasů.

Nejoblíbenější písničky včera (11.9.)

24. Tornero - Ilona Csáková
21. Svět je plnej blaznů - Leona Machálková
18. Naj - Miroslav Žbirka
16. Nie alebo ano - No Name
14. Ráno - Marcela Holanová
13. Pokoj v duši - Jana Kirschner
12. Mur nasich lások - Miroslav Žbirka
11. Štestí - Marie Rottrová
11. Neni nám už sedmnáct - Petra Janů
11. Dělaní - Jaroslav Uhliř

P.S. včera to bylo přesně měsíc, co se z Ilu stala vdaná paní. Usmívající se