Falešnice Bílá se zase předvadí, došlo už i na Ilonu

27. září 2011 v 16:27 |  Novinky

Bílá nemusí Csákovou: Odmítla s ní nazpívat píseň

Lucie Bílá (45) odmítla nazpívat s Ilonou Csákovou (40) legendární píseň Láska je láska a ještě o tom trapně mlží!
Bílá je ve věku a postavení, že už chce být na jevišti buďto sama, nebo s Karlem.

Od našeho vždy výborně informovaného zdroje z TV Barrandov jsme se dozvěděli, že stanice v rámci pořadu To je náš hit plánovala po devatenácti letech oprášit flák Láska je láska.

První protagonistka songu legendární zpěvačka Ilona Csáková byla prý nápadem nadšená. Její kolegyně, mimochodem čerstvá mistrině republiky v předstírání silného sociálního cítění, Lucie Bílá ale podle našich informací už nejevila tak velkou dávku nadšení a k lítosti produkce televize dala celé věci stopku.

"Lucie prý s nikým jiným tuhle písničku už zpívat nebude," nechal se slyšet náš zdroj.
Opět se tedy otevřela stará rána českého showbyznysu a potvrdilo se, že Bílá Csákovou zrovna moc nemusí. Znalce mediálních hrátek Lucky nepřekvapí, že se Bílá snažila vše zamést pod koberec, aby nebyla poškozena její mediální image.

"Vůbec o tom nic nevím. Nikdo mi o tom nic neřekl," dušovala se Bílá, když jsme ji požádali o vyjádření. Pak se rozpomněla: "Jde o televizi Barrandov, kde mám vystupovat se svou kapelou. O Ilonce se mi nikdo ani nezmínil. Mimochodem Ilony si moc vážím a mám ji ráda," nezapomněla podotknout Bílá.

Opravdu už jen chybělo, aby známá falešnice poslala Csákové vzletné srdíčko.
Namísto toho dostala Ilona (ano, Lucko, i o tom víme) od Bílé SMS, že novináři zase vymýšlejí nějaké blbosti. Jenom jestli si tu nevymýšlí někdo jiný, Lucie?

 


Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 2:13 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama