Ilona Csáková po roce opět v Mostě - rozhovor

7. března 2012 v 17:39 |  Novinky
Prvním hostem, který zazpíval na letošním již 9. reprezentančím plese společností skupiny Czech Coal, byla Ilona Csáková. Návštěvníci slyšeli její oblíbené hity, například Tornero, ale i Amsterdam. V současné době si užívá matěřství, které jí svědčí po všech stránkách. Je spokojená a vyrovnaná, na podzim se očekává další přírůstek, vlastně dva. Jeden do rodiny a druhý bude přírůstkem hudebním.

Po roce v Mostě. Jak na vás Most působí?
Musím se přiznat, že docela smutně. Nepotkala jsem ani moc lidí v ulicích. Na Most vzpomínám v dobrém. Mám výhodu, že vždy vyselektuju ty negativní vzpomínky a zůstanou mi na paměti jen ty výživný, třeba když jsme tu hráli s Laurou.

Jste podruhé těhotná, změnilo vás nějak mateřství?
Řeknu to zeširoka. Když jsem byla sama, více méně jsem žila jen sama pro sebe. Dneska na to už nemám čas a jisté věci už beru s nadhledem, a to i pracovní. Pakliže to má být změna, je to změna zásadní.

Jste ve třetím měsíci. Jak dlouho budete vystupovat a koncertovat?
S prací rozhodně nekončím, vystupuju, koncertuju. Jediné, co jsem ukončila je působení v muzikále Kat mydlář, protože jsem na sebe opatrná. Vystoupení zvládám a musím se přiznat, že se mi zpívá báječně, když jsem těhotná.

Chystáte nějaké nové cédéčko?
Musím říct, že se mi nikdy nezpívalo lépe, než v těhotenství. Připravujeme s Václavem Kozlem, který je dirigentem Big Bandu Českého rozhlasu, swingové CD. Přála bych si, aby vyšlo na podzim, protože bych měla děti dvě. Mimčo a cédo.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama