Duben 2012

Jste to, co jíte tentokrát u Ilony Csákové

27. dubna 2012 v 12:10 Novinky

Také celebrity se zajímají o zdravou výživu, zvláště jde-li o maminky. Nebo když dítě plánují. Obé je případ zpěvačky Ilony Csákové, která si odborníky pozve k sobě do kuchyně, aby jí poradili, jak žít zdravěji a naučit to celou rodinu.

Co k jejímu dosavadnímu stylu stravování tým z pořadu Jste to, co jíte řekne? Kde dělala zpěvačka zásadní chybu a jaký to může mít dopad na její zdraví? A jak by se měly stravovat budoucí maminky?

Nenechte si ujít hvězdný díl již ve čtvrtek 3. května od 21.20 na Prima family!

zdroj: iprima.cz

Kampaň Hrátky se zvířátky - fotky

25. dubna 2012 v 20:21 Fotky
Zde se můžete podívat na fotky Ilony při slavnostním spuštění kampaňě prodejen Albert nazvané Hrátky se zvířátky, která proběhla 23. dubna 2012 ve vzdělávacím centru pražské zoo.

Ilona a její Málo i moc ve 3D!

24. dubna 2012 v 9:41 Videa
Na serveru YouTube se objevilo video, záznam z koncertu v Malostranské besedě, ve 3D!


Zoo Praha

22. dubna 2012 v 20:26 Novinky
V pondělí 23. dubna vystoupí od 17 hodin Ilona v pražské ZOO. Jako jedna z kmoter spustí kampaň Hrátky se zvířátky, která navazuje na úspěšnou šmoulí kampaň společnosti Ahold.

Ilona Csáková: Dieta – ano, či ne?

19. dubna 2012 v 6:52 Novinky
Obecně se o mně ví, že diety byly vždy mou kamarádkou. Úspěšnou i neúspěšnou. Každopádně téměř pokaždé mně svazovaly a svým způsobem i obtěžovaly. Nejsem ten typ, kterému by štíhlá postava byla dána do vínku. Musela jsem na sobě vždy "makat", abych se cítila dobře. Navíc, pod drobnohledem médií, fotografů a veřejnosti se v naší branži hubnout tak nějak prostě musí...

Neznám téměř žádnou ženu, která by někdy ve svém životě nedržela nějakou "zaručenou" dietu. A o čem většinou byla? O experimentech, hladovění, nervozitě... a často jo-jo efektu. A to je podle mne ten problém. Slovo dieta je v naší společnosti používáno tak často, že se stalo jakousi moderní záležitostí, ve které paradoxně mnoho žen tápe a vlastně jí ani nerozumí.

Projekt Odlehčeme zeměkouli!® mne oslovil zejména proto, že není o žádných dietách! Je naopak o změně ke zdravému životnímu stylu, v rámci kterého jde ruku v ruce i o snižování nadváhy. Proto jsem přijala nabídku a stala se jeho tváří. Těším se na to, že společně budeme odlehčovat České republice, byť já jí v mém "jiném stavu" budu příštích pár týdnů a měsíců asi přitěžovat...

Ilona Csáková

zdroj: zena-in.cz