Květen 2012

Podívejte se, jak to sluší Iloně Csákové v polovině druhého těhotenství

27. května 2012 v 21:04 Novinky
Ilona Csáková (41) je v půlce druhého těhotenství. Je spokojená, září štěstím a pochvaluje si, že vše prožívá mnohem lépe než poprvé. "Tolik neotékám, nemám žádné komplikace, cítím se výborně," řekla Super.cz zpěvačka. Sice už skončila v muzikálu, ale stále ještě pracuje. "Ale před prázdninami skončím a už se budu věnovat jen rodině a sama sobě," dodala.

Zpěvačka žije v domě na okraji Brna, do Prahy vyrazila s manželem a synem Danielem na akci, která měla podpořit matky, které mají trable s ježděním s kočárky v městské hromadné dopravě. "Já to znám spíš z doslechu, jsem zvyklá všude jezdit autem. Ale samozřejmě tuto aktivitu ráda podpořím," míní Ilona.

To, zda se jí narodí chlapec nebo holčička, ještě neví. "A hlavně ani až to budu vědět, nesmím to říct. Manžel si totiž přeje překvapení až na porodním sále," upřesnila Csáková. Pro holčičku už má od prvního těhotenství vymyšlené jméno Julie, pro kluka zatím vede Dominik.

Kolik v těhotenství zatím přibrala, prozradit také nechce. "Řešit těhotenská kila je hřích. Můžu říct jen to, že je moje váha v normě," uzavřela.

Na stránkách super.cz se můžete podívat i na video rozhovor.

11 fotografií »
S Ilonou se víta Bořek Slezáček.
S Ilonou se víta Bořek Slezáček.

Ilona s Daníkem na hřišti.
Ilona s Daníkem na hřišti.

Daniel si užíval v nafukovacím skákadle.
Daniel si užíval v nafukovacím skákadle.

Ilona je v polovině druhého těhotenství.
Ilona je v polovině druhého těhotenství.

Ilona se synem Danielem.
Ilona se synem Danielem.

zdroj: super.cz

S kočárkem Prahou 2012 - fotky

24. května 2012 v 10:26 Fotky
Ilona spolu s manželem Radkem a synem Daníkem přišly ve středu 23. května podpořit rodinný happening S kočárkem Prahou, ve Žlutých lázních. Zde se můžete podívat na fotky, které poskytl deník Blesk.

zdroj foto: blesk.cz

Ilona Csáková: Pohlaví dítěte manželovi neprozradím

22. května 2012 v 17:26
Jak víte, Ilona byla hostem v Hlasu Česko-Slovenska a v krátkém video rozhovoru prozradila něco málo nejen o svém těhotenství.

"Hlas má velmi velké talenty," říká stálice české hudební scény, která si zazpívala s Ivannou Bagovou. "Zpívá se mi s ní moc hezky a budu jí držet pěsti," říká zpěvačka, zatímco se těší na okamžiky s miminkem. I když ona pohlaví znát bude, její manžel se nechá překvapit.S kočárkem Prahou 2012

22. května 2012 v 17:15 Novinky
Ve středu 23. května přijde Ilona podpořit rodinný happening S kočárkem Prahou. Akce se koná ve Žlutých lázních od 14 hodin. Více kliknutím na odkaz zde.


Rozhovor pro TV Markiza

18. května 2012 v 15:21 Novinky
Na stránkách www.hlascs.markiza.sk naleznete video rozhovor s Ilonou v rámci Hlasu Česko-Slovenska.

Odlehčeme zeměkouli! - České Budějovice

16. května 2012 v 14:54 | Martin Hartlich |  Novinky
V sobotu 19. května byla Ilona opět přítomna na roadshow k projektu Odlehčeme zeměkouli!, tentokráte v Českých Budějovicích.Holčička bude Julinka, kluk asi Dominik, prozradila těhotná Csáková

15. května 2012 v 15:01 Novinky
Jednačtyřicetiletá zpěvačka Ilona Csáková na podzim porodí své druhé dítě. Pohlaví zatím neví, ale nechá si ho zjistit. Pro zpěvaččina manžela Radka Voneše to však zůstane tajemstvím. Pár ale už vybral jména jak pro holčičku, tak i pro kluka.

Těhotná Ilona Csáková

"Dcera bude určitě Julinka, to jsem chtěla už u prvního dítěte. Z jmen pro kluka hraje prim zatím Dominik," prozradila pro iDNES.cz Ilona Csáková.

Zpěvačka už je maminkou téměř tříletého Daniela, kterého má s podnikatelem Radkem Vonešem, kterého si vzala loni v srpnu. Zatímco otec pohlaví dítěte znát nechce, zpěvačka je zvědavá.

"Já moc nejsem na překvapení. Jsem ráda nohama na zemi, ráda vím o reálných věcech. Manžel se zatím tváří, že to opravdu vědět nechce. Chce to mít jako mega velké překvapení. Takže se to budu snažit, seč se dá, utajit, abych mu udělala radost," řekla zpěvačka, která má už ranní nevolnosti za sebou.

Ilona Csáková se synem Danielem
Ilona Csáková se synem Danielem

"Ty mě už naštěstí dávno opustily. Odletěly obtěžovat jinou maminku, chudinku," dodala Csáková, která se už během prázdnin chystá na pauzu ve zpívání.

"Zatím to zvládám. Mám ještě spoustu vystoupení, nicméně jsem si řekla, že budu zpívat jenom do prázdnin. Pak už se budu věnovat jenom sobě, rodině a domácnosti. Budu se připravovat na všechny ty bohulibé aktivity a věci, které mě čekají a na které se moc těším," prohlásila zpěvačka, která se objevila i v show Hlas ČeskoSlovenska.

V pěvecké soutěži si s favoritkou Michala Davida Ivannou Bagovou zazpívala píseň z muzikálu Kleopatra Teď královnou jsem já.

Zatím je Csáková tedy pořád v jednom kole. Každý víkend ji můžete vidět v síti prodejen jednoho obchodního řetězce v grilovací tour Grilmánie 2012, s níž jezdí po celé republice, a s kapelou Laura a její tygři má 19. května naplánované vystoupení v Brně. Kvůli těhotenství ale už odložila své červnové koncerty na Slovensku.Ilona Csáková & Ivanna Bagová - Teď královnou jsem já

14. května 2012 v 14:35 Videa
13. května v pořadu TV Nova Hlas Česko-Slovenska zazpívala Ilona duet s Ivannou Bagovou Teď královnou jsem já z muzikálu Kleopatra. Doprovázel je autor hudby a zároveň porodce soutěže Michal David.Ilona

10. května 2012 v 14:47

O Iloně ...ŽIVOTOPIS

TURNÉ ILONA '99 (připravuje se)ZOO Brno (8. 5. 2012) - fotky + článek

9. května 2012 v 20:00 Fotky
Ilu zveřejnila na svém oficiálním facebooku (viz. odkaz v levo) fotky ze křtu medvíďat v Brněnské ZOO.

Dále se můžete podívat na článek a krátké video ze křtu na stránkách České televize.zdroj foto: facebook.com