Podívejte se, jak to sluší Iloně Csákové v polovině druhého těhotenství

27. května 2012 v 21:04 |  Novinky
Ilona Csáková (41) je v půlce druhého těhotenství. Je spokojená, září štěstím a pochvaluje si, že vše prožívá mnohem lépe než poprvé. "Tolik neotékám, nemám žádné komplikace, cítím se výborně," řekla Super.cz zpěvačka. Sice už skončila v muzikálu, ale stále ještě pracuje. "Ale před prázdninami skončím a už se budu věnovat jen rodině a sama sobě," dodala.

Zpěvačka žije v domě na okraji Brna, do Prahy vyrazila s manželem a synem Danielem na akci, která měla podpořit matky, které mají trable s ježděním s kočárky v městské hromadné dopravě. "Já to znám spíš z doslechu, jsem zvyklá všude jezdit autem. Ale samozřejmě tuto aktivitu ráda podpořím," míní Ilona.

To, zda se jí narodí chlapec nebo holčička, ještě neví. "A hlavně ani až to budu vědět, nesmím to říct. Manžel si totiž přeje překvapení až na porodním sále," upřesnila Csáková. Pro holčičku už má od prvního těhotenství vymyšlené jméno Julie, pro kluka zatím vede Dominik.

Kolik v těhotenství zatím přibrala, prozradit také nechce. "Řešit těhotenská kila je hřích. Můžu říct jen to, že je moje váha v normě," uzavřela.

Na stránkách super.cz se můžete podívat i na video rozhovor.

11 fotografií »
S Ilonou se víta Bořek Slezáček.
S Ilonou se víta Bořek Slezáček.

Ilona s Daníkem na hřišti.
Ilona s Daníkem na hřišti.

Daniel si užíval v nafukovacím skákadle.
Daniel si užíval v nafukovacím skákadle.

Ilona je v polovině druhého těhotenství.
Ilona je v polovině druhého těhotenství.

Ilona se synem Danielem.
Ilona se synem Danielem.

zdroj: super.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama