Ilona Csáková: Třetí dítě? Proč ne!

2. prosince 2012 v 20:40 |  Novinky
Ilona a Radek se zatím pochlubili jen starším synem Danielem, mladšího Dominika dosud tají
Ilona a Radek se zatím pochlubili jen starším synem Danielem, mladšího Dominika dosud tají.

Sotva Ilona Csáková (42) skončila šestinedělí, porodník jí po prohlídce sdělil, že je ve výborné kondici a připravena znovu otěhotnět. "A proč ne?" řekla včera Blesku Ilona.

Matka dvou synů - Daniela (3) a Dominika (2 měsíce), které má s manželem Radkem Vonešem - už dávno zjistila, že rodina je nadevše a děti Boží dar. "Rodina má u mě skutečně přednost před kariérou. Jsem díky ní moc šťastná," netají Ilona. "Jestli ale dám na pana docenta Víta Unzeitiga a budu chtít další miminko, to si ještě rozmyslím... I když proč ne?"míní Ilona.

Vánoce bez rodičů

Na stoprocentní mateřské ale zpěvačka není. Sem tam má vystoupení a příští rok chystá několik projektů najednou. "To se dá všechno s mateřstvím skloubit, aniž byste děti šidili," říká Csáková, která se teď ze všeho nejvíc těší na Vánoce. "Budeme je trávit s mou božskou tchyní a skvělým tchánem. Opravdu se nemohu dočkat, už mám i částečnou vánoční výzdobu," říká zpěvačka. Své rodiče ale o svátcích neuvidí. "Z Brna do Chebu je to velká dálka a já nechci miminko takhle týrat a hlavně vystavovat nebezpečným nemocem. A naši to také chápou," míní Ilona a dodává, že tentokrát musí Mohamed k hoře.

"Maminka už Dominika viděla. Přijela za námi i s mými neteřemi. Zato tatínek, který s mámou nežije a podruhé se oženil, ještě malého neviděl. On se tu ale zastaví příští rok, až pojede za babičkou na Slovensko. Vezme to prostě přes Brno," svěřuje Ilona.

zdroj: blesk.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama