Březen 2013

"Po Iloně Csákové se slehla zem!"

23. března 2013 v 11:02 Novinky
DSC_0682xx

Končí se zpíváním! Pověsila kariéru na hřebík! Podobné hlášky se donesly k Iloně Csákové až do Brna, kde momentálně žije se svým manželem a dvěma syny. Glanc, který mluvil se zpěvačkou v rámci focení kampaně na kojeneckou vodu Horský pramen, těmto fámám dělá rázný konec.

Ze světa showbyznysu Ilona rozhodně nemizí, naopak, chystá nové projekty, koncertuje, brzy se objeví na velkých akcích jako jsou sedmdesátiny Felixe Slováčka, nebo Královny popu. Je ale pravda, že se vedle zpívání věnuje hlavně svým synům, Danielovi (3,5) a Dominikovi (6 měsíců). Po společenských událostech, večírcích a různých akcích i díky klukům neprahne. Navíc tvrdí, že hormony mění hodnoty.

Dvojnásobná máma
"Není čas na to být nostalgická a vzpomínat. Tyhle myšlenkové pochody se mi do hlavy ani nevejdou, když kmitám od rána do večera. Mám ale ráda věci v pořádku a nesnesu, když malý pláče. Samozřejmě ho nenechám a běžím k němu. Přijde mi to normální a přirozené,‟ říká pečlivá maminka Ilona. Starší Daník chodí do školky, ale je díky tomu bohužel i častěji nemocný. A často to od od něj chytne jeho malý bráška, dokonce měl už čtyřicetistupňové horečky. "Je to problém, snad každých čtrnáct dní má něco. Teď je ve vzduchu nějak extrémně velké množství bacilů."

Tři Panny v chalupě
Ilona Csáková má mimochodem doma všechny tři chlapy ve stejném znamení. Dominik, Daniel i její partner Radek se narodili v září a ve zvěrokruhu jsou Panny. Zpěvačka, která slaví narozeniny 1. října, je mezi nimi samotinká Váha. "Aspoň že svátky máme rozložené během roku, už takhle je to hodně oslav najednou. Ale je to v pohodě, s těmi znameními jsem spokojená," směje se zpěvačka.

Na další novinky ze života maminky a zpěvačky Ilony Csákové se můžete těšit v časopise Glanc, s Táňou Pauhofovou na titulce, který vychází 27. března.

Foto: Lenka Hatašová
Autor: Andrea Ježková

zdroj: iglanc.cz


Sama doma

21. března 2013 v 9:13 Novinky
Aneta Stolzová přišla představit celorepublikový online projekt pro rodiny s postiženými dětmi- Spokojené děti. Postižení nemusí znamenat handicap je motto, které zaujalo patronku Ilonu Csákovou, ale mělo by pomoci přiblížit smysl celého projektu Anety, a to zapojit děti i rodiče do běžných aktivit, najít snažší cestu ke službám nebo si jen tak popovídat na webových stránkách s ostatními.

Podívejte se na www.spokojenedeti.cz

Na záznam pořadu se můžete podívat zde. Ilonu najdete v čase 16:32 min.


Ilona v pořadu Sama doma

17. března 2013 v 21:07 Novinky
Ilona se objeví v úterý 19. března v pořadu České televize Sama doma, kde spolu ze zakladatelkou projektu Anetou Stolzovou představí nový celonárodní online projekt Spokojené děti, na podporu rodin s handicapovaným či jinak znevýhodněným dítětem, jehož se stala patronkou.


Video: Ilona pro Blesk.cz

17. března 2013 v 20:57 Videa
Ilona udělala krátký rozhovor pro Blesk.cz, na video se můžete podívat kliknutím na obrázek:

Blesk.cz

Ilona na veletrhu PRODÍTĚ 2013

10. března 2013 v 22:10 Fotky
Ilona se jako patronka projektu Spokojené děti objevila na veletrhu PRODÍTĚ 2013 v Brně. Na fotky se můžete podívat zde:

zdroj foto: spokojenedeti.cz

Ilona v pořadu Nejlepší scénka

10. března 2013 v 21:49 Videa
Ilona vystoupila v sobotu 9. března v pořadu České televize Nejlepší scénka. Spolu s Monikou Absolonovou zazpívala píseň "Tak už jdeme do finále", známou z pořadu Možná příjde i kouzelník. Na záznam se můžete podívat kliknutím na obrázek, Ilonu najdete v čase 77:05 min.:


Ilona ukázala svého druhého syna!

8. března 2013 v 8:00 Novinky
Po více než pěti měsících od narození druhého syna Dominika se Ilona rozhodla ukázat svoje malé štěstí široké veřejnosti. A to včera 7. března v relaci TV Prima Family VIP zprávy. Ilona ani její manžel nejsou pro valnou medializaci svých dětí a tak první příležitost přišla až s focením kampaně pro kojeneckou vodu. Navíc prozradila další úžasnou zprávu pro své věrné fanoušky a to, že svůj volný čas věnuje přípravám písní pro nové album!

Na záznam se můžete podívat zde, Ilonu naleznete v čase 2:37 min.:


Ilona nazpívala píseň s Monikou Absolonovou!

1. března 2013 v 7:55 Novinky
Zpěvačka Monika Absolonová uveřejnila před pár dny na svém profilu na Facebooku fotku s komentářem: "Krasnou noc vsem! Tohle je fotka z pondeli kdy jsme se po delsi dobe sesly s uzasnou zpevackou Ilcou Csakovou! Nazpivaly jsme spolu jednu prekvapivou pisen do jednoho poradu na ct,teste se:) jsem moc rada, ze jsme se po delsi dobe potkaly..." Takže se máme na co těšit.
...A jinak Ilu, vypadáš naprosto úžasně! :-)


Za info moc děkuji Honzovi Fialovi.