Září 2013

S láskou... Královny popu - záznam pořadu + fotky

23. září 2013 v 18:32 Videa
V sobotu 21. září odvysílala Česká televize záznam koncertu Královen popu v Pražském divadle Karlín. Pocta legendárním hitmakerům, kteří obohatili českou populární hudbu o nesmrtelné hity. Ilona zazpívala písně "Cesta rájem" a "Nechte zvony znít" + "Lady Karneval" a "Jdi za štěstím" s ostatními učínkujícími. Na záznam pořadu se můžete podívat ZDE. Na fotky níže nebo na stránkách ČT.

Blog opět aktualizován. NOVÉ CD už říjnu !!!

18. září 2013 v 8:30 Novinky
Zdravím všechny fanoušky a příznivce Ilony a pro všechny kteří máte rádi můj blog, mám zprávu, že po téměř půlroční pauze, bude opět aktualizován. Doufám, že zachováte Ilu i našemu blogu stejnou přízeň jako doposud. Za téměř dva roky fungování navštívilo stránku více než 10.000 lidí !! Za to, Vám všem moc děkuji !! Je to velká motivace proč v práci pokračovat! Jsem rád, že se Vám moje práce líbí a všem děkuju za pochvaly, které jste mi psali po celou dobu existence.

Přeji Vám všem krásné podzimní dny a hned mám pro Vás, kteří to ještě nevíte, dobrou zprávu! (viz. níže)

MARTIN HARTLICH

Tou je, že v po více než pěti letech přichází ILONA CSÁKOVÁ s novým CD !! Nejedná se sice o netrpělivě očekávané studiové album, na to se můžeme těšit příští rok, ale o re-edici výběru hitů 22× ILONA z roku 2004, které se setkalo s velkým ohlasem a v prodeji se dostalo mezi TOP 20. Nové vydání bude obsahovat všechny velké hity jako Tornero, Proč mě nikdo nemá rád, Natalie, Krásná. Písně Amsterdam a Malý vůz najdete na CD v nových aranžích. Navíc bude přidán nový singl "Klíč k zázraku", ke kterému bude natočen i videoklip (po 12 letech!). CD vyjde již v ŘÍJNU 2013 !!

"Klíč k zázraku" si můžete poslechnout kliknutím na odkaz vlevo v menu.

ILONA CSÁKOVÁ se rozhodla svou písní pomáhat

17. září 2013 v 21:42


Po několika letech, které věnovala spíše svojí rodině, se Ilona Csáková vrátila ke komponování a složila píseň Klíč k zázraku. Rozhodla se ji věnovat projektu Spokojené děti, jehož se stala patronkou. Textem píseň opatřil Jan Budař.

Ilona Csáková vydala poslední album před pěti lety. Během nich se samozřejmě zpěvu ani jiných aktivit nevzdala, ale pozornost věnovala především svým dvěma synům. V poslední době se vrací ke svojí práci s větší intenzitou a rozhodla se přetočit některé ze svých hitů a především napsala novou skladbu Klíč k zázraku, která se stala oficiální písní projektu Spokojené děti. O otextování zpěvačka požádala Jana Budaře. Klíč k zázraku se stal jejich první společnou prácí a rozhodně není poslední.

Píseň Klíč k zázraku vyjde spolu s výběrem Iloniných největších hitů (Amsterdam 2013, Noc kouzelná 2013, Tornero, Proč mě nikdo nemá rád, Když zbývá pár slov atd.) v říjnu na CD.

Ilona Csáková se stala patronkou celonárodního online projektu Spokojené děti, který pomáhá rodinám handicapovaných dětí. Projekt založila její dlouholetá kamarádka Aneta Stolzová, která má pětiletou postiženou holčičku. Ilona projekt svým jménem velmi podporuje a není jí lhostejný osud těchto rodin: "Když jsem skládala hudbu pro tuto píseň, nechala jsem na povrch vyplout své nejhlubší emoce matky. A bylo pro mě velmi emotivní a dojemné vcítit se do osudů rodin, které postihl stejný osud - narození postiženého dítěte. Protože s Anetou její osud sdílím pět let, vím, co to znamená mít postižené dítě a co tyto rodiny vnitřně prožívají. Mám dvě zdravé děti, a když se díky projektu Spokojené děti dozvídám o tak velkém počtu dětí, které mají mentální, či tělesný handicap, bolí mne u srdce. Cítím neskutečné štěstí, že mám zdravé děti, v dnešní době je to skoro zázrak. Proto jsem se snažila, aby byla píseň emotivní, dojemná, ale velmi lidská a přinášela určitou naději - Klíč k zázraku. Protože každá z těchto rodin věří v lepší zítřky a vlastně takový zázrak."

Novou píseň si můžete poslechnout ZDE


Ilona Csáková svou písní přispívá na charitu. O co jde?

17. září 2013 v 21:38 Novinky
Ilona Csáková má opravdu srdce na správném místě.


Zpěvačka Ilona Csáková (42) má srdce opravdu na správném místě. Před nedávnem nafotila snímky, kde se představila jako pouliční zpěvačka bez domova, a přispěla tak na charitu. A teď se rozhodla svou písní Klíč k zázraku, kterou sama složila, pomoci projektu Spokojené děti, jehož se stala patronkou. O co přesně jde?

Ilona Csáková se stala patronkou celonárodního on-line projektu Spokojené děti, který pomáhá rodinám handicapovaných dětí. Projekt založila její dlouholetá kamarádka Aneta Stolzová, která má pětiletou postiženou holčičku. Ilona projekt svým jménem velmi podporuje a není jí lhostejný osud těchto rodin. "Když jsem skládala hudbu pro tuto píseň, nechala jsem na povrch vyplout své nejhlubší emoce matky. A bylo pro mě velmi emotivní a dojemné vcítit se do osudů rodin, které postihl stejný osud - narození postiženého dítěte. Protože s Anetou její osud sdílím pět let, vím, co to znamená mít postižené dítě a co tyto rodiny vnitřně prožívají. Mám dvě zdravé děti, a když se díky projektu Spokojené děti dozvídám o tak velkém počtu dětí, které mají mentální či tělesný handicap, bolí mne u srdce. Cítím neskutečné štěstí, že mám zdravé děti, v dnešní době je to skoro zázrak. Proto jsem se snažila, aby byla píseň emotivní, dojemná, ale velmi lidská a přinášela určitou naději - klíč k zázraku. Protože každá z těchto rodin věří v lepší zítřky a vlastně v takový zázrak," svěřila se zpěvačka.

Ilona Csáková se posledních několik let věnovala především rodině. Nyní se ale opět vrací ke komponování a složila svou novou píseň Klíč k zázraku, která je oficiální písní projektu Spokojené děti. Píseň Klíč k zázraku vyjde spolu s výběrem Iloniných největších hitů už v říjnu.

zdroj: tyden.cz