Ilona Csáková svou písní přispívá na charitu. O co jde?

17. září 2013 v 21:38 |  Novinky
Ilona Csáková má opravdu srdce na správném místě.


Zpěvačka Ilona Csáková (42) má srdce opravdu na správném místě. Před nedávnem nafotila snímky, kde se představila jako pouliční zpěvačka bez domova, a přispěla tak na charitu. A teď se rozhodla svou písní Klíč k zázraku, kterou sama složila, pomoci projektu Spokojené děti, jehož se stala patronkou. O co přesně jde?

Ilona Csáková se stala patronkou celonárodního on-line projektu Spokojené děti, který pomáhá rodinám handicapovaných dětí. Projekt založila její dlouholetá kamarádka Aneta Stolzová, která má pětiletou postiženou holčičku. Ilona projekt svým jménem velmi podporuje a není jí lhostejný osud těchto rodin. "Když jsem skládala hudbu pro tuto píseň, nechala jsem na povrch vyplout své nejhlubší emoce matky. A bylo pro mě velmi emotivní a dojemné vcítit se do osudů rodin, které postihl stejný osud - narození postiženého dítěte. Protože s Anetou její osud sdílím pět let, vím, co to znamená mít postižené dítě a co tyto rodiny vnitřně prožívají. Mám dvě zdravé děti, a když se díky projektu Spokojené děti dozvídám o tak velkém počtu dětí, které mají mentální či tělesný handicap, bolí mne u srdce. Cítím neskutečné štěstí, že mám zdravé děti, v dnešní době je to skoro zázrak. Proto jsem se snažila, aby byla píseň emotivní, dojemná, ale velmi lidská a přinášela určitou naději - klíč k zázraku. Protože každá z těchto rodin věří v lepší zítřky a vlastně v takový zázrak," svěřila se zpěvačka.

Ilona Csáková se posledních několik let věnovala především rodině. Nyní se ale opět vrací ke komponování a složila svou novou píseň Klíč k zázraku, která je oficiální písní projektu Spokojené děti. Píseň Klíč k zázraku vyjde spolu s výběrem Iloniných největších hitů už v říjnu.

zdroj: tyden.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama