Říjen 2013

CD Noc kouzelná v TOP 50 české IFPI!

30. října 2013 v 21:16 Novinky
Nové CD Noc kouzelná/To nejlepší tento týden debutovalo na 33. místě v oficiální české prodejní hitparádě IFPI TOP 50!


Ilona v pořadu Sama doma

23. října 2013 v 20:43 Videa
Ilona byla hostem v pořadu České televize Sama doma kde promluvila o projektu Spokojené děti a uvedla své NOVÉ CD. Ilu najdete v čase 29:02 min. Kliknutím na odkaz spustíte záznam pořadu:


Fotky:
NOVÉ CD "Noc kouzelná/To nejlepší" v prodeji!

17. října 2013 v 15:04 Novinky
Vážení a milý, Ilu věrní, nezapomeňte, že nové CD "Noc kouzelná/To nejlepší" si můžete od 18. října zakoupit v prodejnách s hudbou nebo v e-shopech. Album je výběrem největších hitů, z čehož některé jsou v novém hávu. Obsahuje také duet s Romanem Horkým "Slib", píseň z muzikálu Kleopatra "Chci královnou se stát" a samozřejmně novinku "Klíč k zázraku" věnovanou projektu Spokojené děti.

CD si můžete zakoupit také na stránkách Bontonland.cz


You Dream We Run Brno

16. října 2013 v 22:26 Videa

zdroj: youtube.cz

Nové CD "Noc kouzelná/To nejlepší 2013" v předprodeji!

10. října 2013 v 12:18 Novinky
Výběr největších hitů naší přední zpěvačky spolu s úplnou novinkou a několika předělávkami.

Album mapuje celou zpěvaččinu sólovou kariéru od alba Kosmopolis až po poslední bezejmenné studiové album z roku 2008. Po několika letech, které věnovala spíše svojí rodině, se Ilona Csáková vrátila ke komponování a složila píseň Klíč k zázraku. Rozhodla se ji věnovat projektu Spokojené děti, jehož se stala patronkou. Textem píseň opatřil Jan Budař. Ilona dále přetočila dvě ze svých nejžádanějších písní - Amsterdam a Noc kouzelná, a dala jim novou podobu. Společně s dalšími nezapomenutelnými hity vycházejí na tomto kompletu. Jsou tak ve skvělé společnosti písní Tornero, Proč mě nikdo nemá rád, Když zbývá pár slov, Lháři, Zavři oči, když se červenám, Malý vůz, duetu s Romanem Horkým Slib a největším hitem muzikálu Kleopatra - Chci královnou se stát.

Tracklist:
01. Klíč k zázraku
02. Amsterdam 2013
03. Noc kouzelná 2013
04. Tornero
05. Natalie
06. Proč mě nikdo nemá rád
07. Když zbývá pár slov
08. Zavři oči, když se červenám
09. Pink
10. Jedno tajemství
11. Babylon
12. Lháři
13. Nepočítej
14. Léto
15. Moje místo
16. Malý vůz 2013
17. Chlapi takoví nejsou
18. Slib
19. Chci královnou se stát

NOVÉ CD SI MŮŽETE OBJEDNAT V PŘEDOPRODEJI NA STRÁNKÁCH BONTONLAND.CZ.

V OBCHODECH BUDE CD K DISPOZICI OD 18. ŘÍJNA.


Ilona Csáková slaví své 43. narozeniny: Poprvé po operaci žlučníku si vyšla do společnosti a ukázala, jak zhubla

1. října 2013 v 14:29
Ilona Csáková se chce pozvolna vrátit do vln šoubyznysu.
Ilona Csáková se chce pozvolna vrátit do vln šoubyznysu.

Zpěvačka Ilona Csáková (43), která právě dnes slaví narozeniny, se donedávna věnovala hlavně těm nejpříjemnějším povinnostem ženy a ve svém vesnickém hnízdě se starala o své dva synátory. Teď se pomalu ale jistě vrací do vln šoubyznysu.

Nejenže si v charitativním kalendáři Armády spásy zapózovala jako pouliční zpěvačka v ošuntělých hadrech. Po delší odmlce se před několika dny objevila na akci, kde se představovaly interaktivní knížky pro děti. A právě děti jsou pro zpěvačku, která se po druhém porodu dobrovolně stáhla do ústraní, stále téma číslo jedna.

Ve společnosti se Ilona objevila poprvé po červnové operaci žlučníku, který ji trápil již několik let. S rekonvalescencí byl spojen i dietní režim. V pozvolném shazování nadbytečných kilogramů zpěvačka pokračuje i nadále. "Drastickým dietám je konec, dostávám se do formy pomalu a pod dohledem lékaře," svěřila pěnice, která pomalu plánuje své další pracovní aktivity.

"Od září moderuju pořad Československá diskotéka na rádiu Petrov, výběr hudby je na mně a ohlasy jsou zatím velmi příjemné," říká zpěvačka, která se za rozhlasovým mikrofonem dle svých slov zabydlela velmi rychle. V nejbližší době se chystá vydat reedici svých největších hitů s několika bonusovými skladbami. "Bude tam nejen má nová písnička Klíč k zázraku, kterou otextoval Jan Budař, ale také nové verze některých mých starších hitovek," prozradila zpěvačka, která nechce stát na jednom místě, a už usilovně dumá nad svým novým autorským projektem.

Ilona Csáková dnes slaví třiačtyřicáté narozeniny.
Ilona Csáková dnes slaví třiačtyřicáté narozeniny.

Ilona Csáková se chce pozvolna vrátit do vln šoubyznysu.
Ilona Csáková se chce pozvolna vrátit do vln šoubyznysu.

zdroj: super.cz

Všechno nejlepší !

1. října 2013 v 13:52 Ilona

Naše Ilu má dnes 43. narozeniny. Přeji za všechny fanoušky a příznivce hodně zdraví, štěstí, lásky, radosti a úspěchů. Krásné narozeniny !

MARTIN HARTLICH