Listopad 2013

Bojovnice s těžkou váhou Csáková: Od porodu shodila 20 kilo!

20. listopadu 2013 v 14:13
Ilona Csáková prošla neskutečnou proměnou. Za rok od porodu zhubla dvacet kilogramů.

Zpěvačka Ilona Csáková (43) celý život bojuje se svou váhou. Někdy úspěšně, někdy se jí zkrátka nedaří. Tentokrát to však vypadá, že dietami vyhrává. Od porodu se jí totiž za rok podařilo shodit neuvěřitelných dvacet kilogramů.
Ilona Csáková se na chvíli stáhla ze světa showbyznysu, jelikož se naplno věnuje svým dvěma synům Danielovi (4) a Dominikovi (1). V mateřství se však nefláká a ze všech sil se snaží shodit nadbytečná kila, která nabrala v těhotenství.

A jde jí to skvěle. Ilona hubne a vypadá čím dál líp. "Od porodu mám dole dvacet kilo. Ale je to dřina. Ze začátku bojujete proti hormonům a pak nastává ta makačka. Dietní režim a cvičení," prozradila Blesk.cz Csáková svůj recept na hubnutí.
Zpěvačka předvedla svou štíhlou postavu v novém kosmetickém salónu, jehož majitelem je známý transvestita Pity. Právě on dokonale imituje Csákovou. Iloně se také nezapomněl pochlubit svým make-upem, který docílí toho, že za 4 hodiny vypadá jako slavná zpěvačka.
Csáková také prozradila, že kvůli své dietě musela komplet změnit kulinářské návyky. "Už jsem se naučila vařit doma dva druhy jídla. Pro mě a pro mou rodinu" svěřila se Ilona. "Držím dietu, která je založená hlavně na bílkovinách, takže musím ze svého jídelníčku vysadit veškeré cukry. A dá se to psychicky vydržet," pochlubila se svou pevnou vůlí.
Vypadá to, že Csáková bude brzy zase jako proutek. O to víc, když se nyní naplno vrací do pracovního procesu, kdy ji čeká spoustu koncertů a různých vystoupení.

zdroj: blesk.cz

Ilona Csáková ukázala o dvacet kilo lehčí tělesnou schránku a promluvila o plánech na Vánoce

19. listopadu 2013 v 15:09 Novinky
Ilona Csáková zhubla dvacet kilo a je to znát.
Ilona Csáková zhubla dvacet kilo a je to znát.

Zpěvačka Ilona Csáková (43) nám nedávno práskla, že má dole dvacet poporodních kil, nafotila zbrusu nové sexy fotky a opět se naplno vrací ke zpěvu. O tomhle víkendu konala především dobro. Společně s herci ze seriálu Cesty domů rozsvítila vánoční strom, rozdávala vánoční dárky, předala symbolický šek a samozřejmě také zpívala.

Jak se Ilona připravuje na Vánoce? "Od té doby, co jsem máma, užívám si tyhle svátky úplně jinak. Už se chystám do svého oblíbeného zahradnictví nakoupit speciální výzdobu. Vše budu ladit do zelené a červené," svěřila Super.cz zpěvačka, která si nemusí lámat hlavu s nákupem vánočního stromku. "Vyšlu tátu do přírody. Stejně jako v minulých letech budeme mít třímetrovou borovičku z našeho vlastního lesa," dodává.

Známá gurmánka a věčná dietářka nikdy nebyla excelentní pekařkou, ale cukroví si neodpustí ani letos. "Vrhnu se do toho znovu. Nejsem taková ta profesionálka, co napeče sedmnáct druhů. Jsem skromná, stačí mi dva tři druhy. Mám z toho radost a dům pak vždy úžasně voní. Dandu navíc strašně baví vykrajování a zažíváme u toho strašnou legraci," prohlašuje Ilona, která ke štědrovečerní tabuli letos zasedne i s rodiči svého muže a bude vařit klasiku. "Za mámou, ségrou a neteřemi do Chebu vyrazíme hned další den. Budu tam zpívat na jedné akci," uzavírá své plány zpěvačka.

Ilona Csáková zhubla dvacet kilo a je to znát. Udrží váhu přes Vánoce?
Ilona Csáková zhubla dvacet kilo a je to znát. Udrží váhu přes Vánoce?

Ilona Csáková rozsvítila vánoční strom, předala dárky a věnovala šek.
Ilona Csáková rozsvítila vánoční strom, předala dárky a věnovala šek.

zdroj: super.cz

Ilona ve filmu!

9. listopadu 2013 v 21:41 Novinky
Ilona prozradila, že v novém, právě natáčeném filmu Evy Toulové "Šťastná" si zahraje svou miniroli. Film je natáčen podle knižní předlohy, kterou autorka vydala v roce 2010. Film pojednává o Lovestory z divadelního prostředí mladých studentek herectví, kde chce hrát každá hlavní roli. Kinopremiéra je plánována na příští rok. V Hlavních rolích se objeví Andrea Daňková, Dana Morávková, Ljuba Krbová, Aneta Krejčíková, Marie Kružíková, Jan Hrušínský, Jan Havlovic a další.

A jedna zpráva co dále potěši - na Vánoce Česká televize uvede pohádku "Sněžný drak", od pana řežiséra Eugena Sokolovského, ke které Ilu nazpívala titulní píseň. :-)


Okénko Ilony - 6. 11. 2013

9. listopadu 2013 v 21:23 Novinky
Poslední dny mám trochu hektičtější, ale i tak se snažím si na sebe najít chvíli času a jít si zacvičit Pilates. Jestli vás něco bolí nebo cítíte, že nejste ve formě, vřele toto geniální cvičení doporučuji. Já sama chodím k milé a příjemné lektorce tady u nás v Brně k Magdaléně Komínkové. Taktéž mi minulý týden vyšla reedice desky Best of pod názvem Noc kouzelná a je na ní i zbrusu nová píseň Klíč k zázraku, kterou jsem složila já a text napsal Jan Budař pro mojí kamarádku Anetu Stolzovou a její neziskový projekt Spokojené děti, který pomáhá poskytovat maximální informace rodičům s handicapovanými dětmi. Natáčení desky jsme si všichni skvěle užili. Máme z ní dobrý pocit a věřím, že to ocení i posluchači. A co nikdy ve studiu nesmělo chybět? Samozřejmě Horský pramen, který s sebou všude vozím:-)

Pilně se připravuji na Vánoce. Ne, že bych už zdobila stromeček, ale mám za sebou řadu vánočních rozhovorů i focení. Můžete se těšit na vánoční vydání časopisu Svět ženy, kde budu dokonce na titulce. Krásné fotky Lenky Hatašové dopňuje i ta, kterou jsme loni fotili pro Horský pramen. Těšte se! Vánoční Svět ženy bude už brzy v prodeji.

Je opravdu období viróz. Nevím, jak u vás, ale v mém okolí jsou všichni nemocní. Kromě nás. Ordinuji jako prevenci svým blízkým Imunooxi od Nutrendu i gel z Aloe a Colostrum a zatím se nám podzimní chřipky vyhýbají. To jsem moc ráda, protože mě v příštích týdnech čeká spousta koncertů a hlasivky musí být v naprosté pohodě.

Opatrujte se a věřte, že prevence je nejlepší lék! Vaše Ilona

Ilona Csaková


Mr. Muzikál - Benefiční koncert

1. listopadu 2013 v 11:52 Novinky
Mr. Muzikál - Benefiční koncert na podporu Fondu ohrožených dětí

Benefiční koncert na podporu Fondu ohrožených dětí se bude konat 26. listopadu 2013, od 19 hodin v Divadle Broadway. Výtěžek z koncertu bude určen na projekt Fondu ohrožených dětí, Klokánek - zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Klokánek je láskyplným přístavem dětí v tísni a majákem pro rodiče, kteří sešli z cesty. Naším společným cílem je spokojené dítě v kruhu svých blízkých.

Bez nároku na honorář vystoupí na koncertu např. Petra Janů, Ilona Csáková, Leona Machálková, Radim Schwab, Qaša a taneční skupina IF, Il Boemo, Roman Tomeš, Jana Šrejma Kačírková - operní pěvkyně - členka souboru Národního divadla moravskoslezského, hudební doprovod sólistů bude v režii Golden Big Band Prague. Koncertem Vás bude provázet moderátor Aleš Háma. Na koncertu zazní české i světové muzikálové písně.