Bojovnice s těžkou váhou Csáková: Od porodu shodila 20 kilo!

20. listopadu 2013 v 14:13
Ilona Csáková prošla neskutečnou proměnou. Za rok od porodu zhubla dvacet kilogramů.

Zpěvačka Ilona Csáková (43) celý život bojuje se svou váhou. Někdy úspěšně, někdy se jí zkrátka nedaří. Tentokrát to však vypadá, že dietami vyhrává. Od porodu se jí totiž za rok podařilo shodit neuvěřitelných dvacet kilogramů.
Ilona Csáková se na chvíli stáhla ze světa showbyznysu, jelikož se naplno věnuje svým dvěma synům Danielovi (4) a Dominikovi (1). V mateřství se však nefláká a ze všech sil se snaží shodit nadbytečná kila, která nabrala v těhotenství.

A jde jí to skvěle. Ilona hubne a vypadá čím dál líp. "Od porodu mám dole dvacet kilo. Ale je to dřina. Ze začátku bojujete proti hormonům a pak nastává ta makačka. Dietní režim a cvičení," prozradila Blesk.cz Csáková svůj recept na hubnutí.
Zpěvačka předvedla svou štíhlou postavu v novém kosmetickém salónu, jehož majitelem je známý transvestita Pity. Právě on dokonale imituje Csákovou. Iloně se také nezapomněl pochlubit svým make-upem, který docílí toho, že za 4 hodiny vypadá jako slavná zpěvačka.
Csáková také prozradila, že kvůli své dietě musela komplet změnit kulinářské návyky. "Už jsem se naučila vařit doma dva druhy jídla. Pro mě a pro mou rodinu" svěřila se Ilona. "Držím dietu, která je založená hlavně na bílkovinách, takže musím ze svého jídelníčku vysadit veškeré cukry. A dá se to psychicky vydržet," pochlubila se svou pevnou vůlí.
Vypadá to, že Csáková bude brzy zase jako proutek. O to víc, když se nyní naplno vrací do pracovního procesu, kdy ji čeká spoustu koncertů a různých vystoupení.

zdroj: blesk.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama