Okénko Ilony - 6. 11. 2013

9. listopadu 2013 v 21:23 |  Novinky
Poslední dny mám trochu hektičtější, ale i tak se snažím si na sebe najít chvíli času a jít si zacvičit Pilates. Jestli vás něco bolí nebo cítíte, že nejste ve formě, vřele toto geniální cvičení doporučuji. Já sama chodím k milé a příjemné lektorce tady u nás v Brně k Magdaléně Komínkové. Taktéž mi minulý týden vyšla reedice desky Best of pod názvem Noc kouzelná a je na ní i zbrusu nová píseň Klíč k zázraku, kterou jsem složila já a text napsal Jan Budař pro mojí kamarádku Anetu Stolzovou a její neziskový projekt Spokojené děti, který pomáhá poskytovat maximální informace rodičům s handicapovanými dětmi. Natáčení desky jsme si všichni skvěle užili. Máme z ní dobrý pocit a věřím, že to ocení i posluchači. A co nikdy ve studiu nesmělo chybět? Samozřejmě Horský pramen, který s sebou všude vozím:-)

Pilně se připravuji na Vánoce. Ne, že bych už zdobila stromeček, ale mám za sebou řadu vánočních rozhovorů i focení. Můžete se těšit na vánoční vydání časopisu Svět ženy, kde budu dokonce na titulce. Krásné fotky Lenky Hatašové dopňuje i ta, kterou jsme loni fotili pro Horský pramen. Těšte se! Vánoční Svět ženy bude už brzy v prodeji.

Je opravdu období viróz. Nevím, jak u vás, ale v mém okolí jsou všichni nemocní. Kromě nás. Ordinuji jako prevenci svým blízkým Imunooxi od Nutrendu i gel z Aloe a Colostrum a zatím se nám podzimní chřipky vyhýbají. To jsem moc ráda, protože mě v příštích týdnech čeká spousta koncertů a hlasivky musí být v naprosté pohodě.

Opatrujte se a věřte, že prevence je nejlepší lék! Vaše Ilona

Ilona Csaková

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama