Prosinec 2013

Rostou jako z vody: O dvacet kilo lehčí Csáková se pochlubila svými rozkošnými syny

21. prosince 2013 v 16:16 Novinky
Ilona se syny Danielem a Dominikem se těší na Vánoce.
Ilona se syny Danielem a Dominikem se těší na Vánoce. Foto: Milan Malíček

Zpěvačka Ilona Csáková (43) v poslední době zase vystrkuje růžky a dává o sobě vědět. Úspěšně shodila dvacet poporodních kil a opět se začíná objevovat ve společnosti. "Začínám zase více zpívat a vyšlo mi cédéčko největší hitů s novým songem. Rodina je pro mě ale pořád na prvním místě," přiznala okatá zpěvačka, která v Soběšicích u Brna vychovává čtyřletého Daniela a patnáctiměsíčního Dominika.

Společně se všichni připravují na Vánoce. "Atmosféru svátků si letos užijeme stejně jako v minulých letech. Na stole bude klasika. Salát, kapr, krůtí řízky. A taky cukroví. Ještě před pár lety jsem nepekla. Teď si pečení užívám i se syny. Stačí nám čtyři druhy. Peču pro radost, ne abych se tím chlubila," přiznala zpěvačka, která stráví Štědrý den ve svém domě a hned poté vyráží i se syny a manželem za rodiči do Chebu, kde bude mít koncert.

Fotky v článku:


Brněnské Vánoce 2013 - Jazzový pátek

19. prosince 2013 v 9:45 Fotky
Páteční podvečer zněly vánoční vesničkou na náměstí Svobody jazzové aranže, o jejichž čistotu se postaral band legendárního hudebníka Jaromíra Hniličky. Na pódiu mu během vystoupení sekundoval i jeho kolega, rovněž dlouholetý člen orchestru Gustava Broma, trombonista Mojmír Bártek.
Po chvíli se k jazzmanům připojila i populární zpěvačka Ilona Csáková, která fanoušky překvapila netradičním repertoárem českých i anglických jazzových písní, v nichž vynikl její oduševnělý hlas a výraz. Nakonec přidala i několik svých klasických hitů a s plným, zářícím Svoboďákem se rozloučila hitem Když zbývá pár slov.


Klič k zázraku - rádia

18. prosince 2013 v 13:52 Novinky
Píseň "Klíč k zázraku", která vyšla v listopadu na novém výběru hitů, se tento týden dostala do oficiální singlové hitparády IFPI ČR a je tak 48. nejhranější českou skladbou. Pro "Klíč k zázraku" můžete také hlasovat v hitparádě rádia Bonton zde.

V 1. týdnu roku 2014 postoupila na 38. místo v oficiální hitparádě CZ TOP 50.