Květen 2014

Víme první: Tyhle slavné české zpěvačky se společně sejdou v jednom muzikálu

30. května 2014 v 19:42 Novinky
Nový muzikál Romeo a Julie ozdobí hvězdná jména.
Nový muzikál Romeo a Julie ozdobí hvězdná jména.

Příští rok se na české muzikálové scéně odehraje nejslavnější tragický milostný příběh historie. Diváci se na prknech Divadla Hybernia mohou těšit na muzikál Gérarda Presgurvica Romeo a Julie, který vzniká v režii a choreografii Libora Vaculíka.

A zdá se, že slavné milostné drama ozdobí hvězdná jména, na která tvůrci muzikálu sází. "Pokud vše dobře dopadne, na jevišti by se měly objevit Monika Absolonová (37) s Ilonou Csákovou (43) v roli paní Montekové a Kateřina Brožová (46) s Leonou Machálkovou (47) v roli paní Kapuletové. S Bárou Basikovou (51) se zase počítá pro roli Juliiny chůvy," prozradil Super.cz zdroj z týmu s tím, že i další jména budou hvězdná.

Diváci se tak určitě mají na co těšit, protože se na jevišti po dlouhé době sejdou opravdové muzikálové matadorky. Kdo si zahraje hlavní role Romea a Julie, zatím není známo, ale slávychtiví adepti na jakoukoliv roli ve slavném muzikálu se už teď mohou hlásit do právě probíhajících konkurzů.

Fotogalerie v článku:


Benefiční koncert Krtek

29. května 2014 v 19:01 Novinky
30. května od 18:30 hod., proběhne 5. ročník benefičního koncertu pro Krtka, v prostorách kulturního domu ve Velkých Bílovicích. Jako každoročně, tak i letošního Krtka podpoří z pódia děti z folklorního souboru Hrozínek. Jako hlavní host vystoupí ILONA CSÁKOVÁ. Veškerý výtěžek z koncertu bude darován NFDO Krtek. Předprodej vstupenek v Turistickém informačním centru. Vstupné je 190 Kč,-.