Červen 2014

Ilona Csáková: Havaj je pro mě u nás na zahradě

20. června 2014 v 17:30 Novinky
Zpěvačku Ilonu Csákovou jsme pro vás vyzpovídali v restauraci Soho, kde končily kroky všech VIP, jež se zúčastnili Avon pochodu. Jakmile promluvila svým sametovým vyrovnaným hlasem, bylo jasné, že to bude milé povídání. Ilona je totiž nejen profesionál každým coulem, ale především je sympatická a vstřícná, a to je pak radost pokládat otázky. Jelikož se to všude kolem nás hemžilo růžovými tričky, která byla i jakousi vstupenkou na akci samotnou, nemohla jsem začít jinak…


V jedné z vašich písní zpíváte Jen růžová to může být. Je růžová vaše oblíbená barva?

Bývávala. Dokonce jsem ji před více než dvaceti lety volila jako docela zásadní interiérovou barvu. Když jsem se v roce 1987 s Laurou a jejími tygry dostala do Stuttgartu, bydleli jsme v rodině emigrantů a ti měli právě vymalováno růžově, což byla tehdy totální bomba, naprosto moderní pojetí. Když jsem se vrátila a pořídila si byt v Mostě, kde jsem tehdy žila, tak jsem se nechala inspirovat a volila veškeré vybavení právě v tomto tónu, spolu s černou. Když ke mně někdo přišel na návštěvu, tak úplně omdlíval, co mě to popadlo: černorůžový byt. U nás to tehdy bylo ještě jinak… Každopádně fráze z této mé písničky, tedy Jen růžová to může být, ke dni šířícímu osvětu ohledně rakoviny prsu skutečně sedí jako poklice na hrnec.

A jaké barvy volíte nejraději ve svém šatníku?

Dost mě baví bílá a její kombinace s černou. Nicméně, pro tuto sezónu jsou trendy kytičky a barvičky, což jsem viděla i na nedávném pobytu v Římě, kam jsme si s manželem udělali romantický výlet bez dětí. Takže jsem si pořídila spoustu outfitů v tomto stylu. Dokonce jsem si nechala ušít i letní šaty a sukni. Ovšem jelikož jsem kalhotová, manžel nevěřil svým očím. Musela jsem ho uklidnit, že se nic neděje, že jsem se nechala pouze inspirovat hitem letošní sezóny a toto léto odchodím v šatech a sukni a budu ženou se vším všudy.

Vzhledem k zaměření této akce jste dnes zvolila tričko, kalhoty, tenisky - je toto váš oblíbený styl?

Ano. Kalhoty, kecky, triko. A taky sáčka, džínová, kožená... Pro ta mám slabost.

A co plánujete za dovolenou?

Máme velkou zahradu s klouzačkou, prolejzačkami, bazénem, takže pro mě je Havaj u nás na zahradě. Pokud se vydáme k moři, tak to možná bude Korfu. My se totiž rádi vracíme na "místa činu". V Římě jsme byli, když jsme se znali dva měsíce, proto jsme se tam teď vrátili. Na Korfu jsme zase strávili první "testovací" týden. Pak jsme tam byli ještě jednou, když jsem byla už asi v sedmém měsíci, no a letos tam možná pojedeme zas.

Podtitul Avon pochodu zní: Pochod za záchranu života. Zachránila jste někdy někomu život nebo někdy někdo vám?

Asi ne přímo, ale chodí mi hodně dopisů, kde mi lidé píší, že třeba díky mým písničkám našli lásku, naději, že jim moje skladby pomohly. Mně osobně hudba, a to nejenom ta má, také v životě hodně pomohla a vytáhla mě z bryndy, když jsem na tom nebyla psychicky zrovna nejlépe. Jestli jsem někdy někomu zachránila život, tak je to jedině dobře, ani o tom nemusím vědět. A jestli někdo zachránil život mně? No, určitě maminka, když mě uváděla do světa a musela mě pořád hlídat. Vlastně i já zachraňuju život každý den svým klukům. Maminky a tatínkové zachraňují životy svých dětí dnes a denně, z počátku to totiž není o výchově, ale o záchraně života.Csáková má zručného kutila. Neuvěříte, co vše vybudoval

20. června 2014 v 17:24 Novinky
Ilona podporuje charitu. Zúčastnila se Avon pochodu.

Dvojnásobná maminka a zpěvačka Ilona Csáková (43) má doma neuvěřitelně šikovného chlapa. Rodinný život oba pořádně zaměstnává. Pro jejich dva syny její manžel vybavil na léto celou zahradu.

Vypadá to, že se Iloně v manželství daří. Celá jenom kvete a je nejen šťastnou maminkou, ale i manželkou. Na toho pravého Ilona čekala poměrně dlouho, ale zdá se, že Radek Voneš je její osudový muž. A nejen to. Taky pravý domácí kutil, který se nebojí pustit se i do náročnějších projektů. "Máme velkou zahradu a můj manžel je velmi zručný. Postavil pro kluky skluzavku, houpačky, trampolínu a hlavně bazén," pochlubila se zpěvačka výčtem důkazů o šikovnosti svého muže.

Děti jsou pro Ilonu i jejího muže celý jejich svět. Zpěvačka se je snaží držet mimo zájem médií. Na společenské akce, kterých se sama zúčastní, je bere jen zřídka. Celá rodina zapustila kořeny u jihomoravské metropole, kde mají všichni větší klid a to Iloně svědčí. Vypadá báječně a už na ní nejsou vidět ani vysoké výkyvy váhy, se kterými se v minulosti potýkala.

zdroj: tyden.cz

Koncert zrušený - přesunuto!

17. června 2014 v 11:54 Novinky
Koncert byl zrušený a přesunutý na 24. října 2014!

http://www.hotellux.sk/banners/banner-csakova2014.jpg


Vystoupení v Bardejovských Kúpeloch

7. června 2014 v 15:01 Fotky
Ilona včera 6. června, vystoupila na koncertu v Bardejovských Kúpeloch. Na svém Facebooku zveřejnila fotografie a nutno podoknout, že jí to moc sluší a vypadá skvěle! K vystoupení napsala:
"Včerejší koncert v Bardejovských Kúpeloch byl nádherný. Skvělé místo, skvělá atmosféra, bezmála 2000 lidí. Opravdu jsem si to užila :-) ."
Ilona dnes vystoupí v parku u OC Letňany v Praze a jako tajný host na oslavách obce Rudíkov. ;-)