Csáková má zručného kutila. Neuvěříte, co vše vybudoval

20. června 2014 v 17:24 |  Novinky
Ilona podporuje charitu. Zúčastnila se Avon pochodu.

Dvojnásobná maminka a zpěvačka Ilona Csáková (43) má doma neuvěřitelně šikovného chlapa. Rodinný život oba pořádně zaměstnává. Pro jejich dva syny její manžel vybavil na léto celou zahradu.

Vypadá to, že se Iloně v manželství daří. Celá jenom kvete a je nejen šťastnou maminkou, ale i manželkou. Na toho pravého Ilona čekala poměrně dlouho, ale zdá se, že Radek Voneš je její osudový muž. A nejen to. Taky pravý domácí kutil, který se nebojí pustit se i do náročnějších projektů. "Máme velkou zahradu a můj manžel je velmi zručný. Postavil pro kluky skluzavku, houpačky, trampolínu a hlavně bazén," pochlubila se zpěvačka výčtem důkazů o šikovnosti svého muže.

Děti jsou pro Ilonu i jejího muže celý jejich svět. Zpěvačka se je snaží držet mimo zájem médií. Na společenské akce, kterých se sama zúčastní, je bere jen zřídka. Celá rodina zapustila kořeny u jihomoravské metropole, kde mají všichni větší klid a to Iloně svědčí. Vypadá báječně a už na ní nejsou vidět ani vysoké výkyvy váhy, se kterými se v minulosti potýkala.

zdroj: tyden.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama