Královny popu jdou cestou Madonny, pustí fanoušky do zákulisí i na zkoušku!

25. srpna 2014 v 18:20 |  Novinky
České královny popu znovu na společném pódiu! Tento podzim se v pražském hudebním divadle Karlín uskuteční v pořadí již devatenáctý hudební projekt znám jako Královny Popu. Zpěvačky různých generací a žánrů tentokrát vzdají holt světovým hudebním legendám, jako byli Beatles, Abba, Bee Gees a nezapomene se ani na Ivetu Bartošovou.

Pozvání na koncert už přijaly Lenka Filipová, Monika Absolonová, Debbi, Ilona Csáková nebo Helena Vondráčková. Svůj umělecký přínos projektu přidá i stoupající hvězda mladičký Adam Mišík, který se objeví po boku jedné z Královen popu.

S Lenkou Filipovou ladil "noty" producent koncertu Janis Sidovský na jeho zahradě na Karlštejně.

"Zvláštní vzpomínka, doplněná projekcí, bude věnována umělcům, kteří se nesmazatelně zapsali do historie českého popu. V závěru večera Michal David uvede směs písní, která složí hold Ivetě Bartošové," doplňuje Janis Sidovský producent projektu.

Letos poprvé v historii projektu dostanou příležitost i fanoušci projektu Královny popu. Mohou se napřímo zapojit do dění v produkci anebo se pochválit společnou fotkou s účinkujícími. "Novinkou v letošní show je kromě účasti nové generace umělců také způsob financování. Diváci můžou získat za příspěvek na crowdfundingovém portálu hithit.cz zvláštní výhody jako třeba pořídit si selfie s hvězdami večera nebo se přímo zapojit do produkce koncertu," prozradil Boyler.cz Sidovský.

Pocta legendám se uskuteční 14. října v 19 hodin v Hudebním divadle Karlín a vstupenky se zatím pohybují od 250 do 800 korun.

zdroj: boyler.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama