Super.cz: V Brně roste všechno rychleji: Csáková se pochlubila syny, obřími ňadry i stehny v mini

11. srpna 2014 v 15:33 |  Novinky
Ilona Csáková ukázala dekolt i rodinku.
Ilona Csáková ukázala dekolt i rodinku.

Ilonu Csákovou (43) jsme i s její rodinou hodně dlouho neviděli. S manželem a syny Danielem a Dominikem totiž žije v Brně a na akce určené pro děti celebrit svoje kluky nebere. Výjimečně si s nimi ale udělala výlet do Českého Krumlova, kde měla vystoupení.

"Vyrazili jsme celá rodina, já, manžel, děti a přibalili jsme i babičku. Jednak mám Český Krumlov strašně ráda, a za druhé, jsem s chutí kývla na nabídku účinkování na koncertu Pocta českým muzikálům, který probíhá v rámci zdejšího Mezinárodního hudebního festivalu," vysvětlila zpěvačka.

"Jsem sice stále na mateřské, ale jako mamina jsem velice aktivní. Kromě účasti na téhle skvělé akci jsem absolvovala řadu vystoupení jak sólových, tak s kapelou. Prostě na flákání nemám čas," nechala se slyšet v českokrumlovské Pivovarské zahradě, kde koncert probíhal, Ilona Csáková.

A když pak skočila na pódium, bylo vidět, že praxi rozhodně neztratila. Mužské diváky navíc potěšila kostýmem. Své bujné poprsí předvedla v obřím dekoltu ozdobeným krajkou, smyslné křivky zdůraznila i vysokým rozparkem a nožkami v síťovaných punčochách.

Fotogalerie v článku:Ilona s rodinou, manželem, syny a babičkou
Ilona s rodinou, manželem, syny a babičkou

Na pódiu s kolegyní Bárou Basikovou.
Na pódiu s kolegyní Bárou Basikovou.

Zpěvačka měla pořádný rozparek.
Zpěvačka měla pořádný rozparek.

A dechberoucí dekolt.
A dechberoucí dekolt.

Ilona po vystoupení.
Ilona po vystoupení.

zdroj: super.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama