Září 2014

Královny popu vyprodaly Hudební divadlo Karlín

29. září 2014 v 23:06 Novinky

Tradiční koncert Královny popu se letos uskuteční 14. října v Hudebním divadle Karlín s názvem Pocta legendám. Podvanácté společně na jednom jevišti zazpívají zpěvačky různých generací i žánrů, aby připomněly hudební styly a osobnosti od 60. let po současnost. Živě za doprovodu orchestru vedeném Kryštofem Markem zazpívají Ilona Csáková, Lenka Filipová, Monika Absolonová, Debbi, Bára Basiková nebo Helena Vondráčková. Společně s nimi vystoupí také Adam Mišík, Alena Antalová, Leona Machálková, Markéta Konvičková, Elis nebo Václav Noid Bárta. Jednotlivá čísla programu uvedou Dalibor Gondík, Regina Rázlová, Jitka Asterová a Pavel Vítek. Michal David uvede směs písní, která složí hold Ivetě Bartošové.

"Koncert je už vyprodán, zájem veřejnosti je každoročně velký," uvedl producent Janis Sidovský. "Každý z účinkujících věnuje píseň některé z legendárních postav populární a filmové hudby, výběr jsem do značné míry nechal na samotných umělcích," vysvětlil koncept večera.

V programu zazní písně textaře Zdeňka Rytíře, hity skupin ABBA a Bee Gees, ale i Karla Svobody, Ondřeje Soukupa,
Johna Lennona nebo divadla Semafor.

Které legendy účinkující připomenou:

Monika Absolonová - Karel Gott, Disney, Celine Dion
Bára Basiková - Marie Rottrová, Petr Muk
Ilona Csáková - Judita Čeřovská, Zuzana Navarová
Lenka Filipová - Zdeněk Rytíř
Debbi a Adam Mišík - John Lennon
Markéta Konvičková a Elis - Iveta Bartošová
Václav Noid Bárta - Jiří Suchý a Semafor
Naďa Válová - Eva Olmerová
Leona Machálková, Alena Antalová, Hana Holišová, Sabina Křováková - ABBA
Jan Kříž, Roman Tomeš, Michaela Doubravová - Bee Gees
Helena Vondráčková - Karel Svoboda, Zdeněk Rytíř, Barbra Streisand a Motown

Koncert Královny popu se uskutečnil poprvé v roce 2000 a vloni se stal nejsledovanějším hudebním pořadem České televize (sledovalo jej na 700.000 dospělých diváků). Během 11 uplynulých ročníků na show vystoupili: Hana Hegerová, Aneta Langerová, Marie Rottrová, Hana Zagorová, Eva Pilarová, Věra Špinarová, Petra Janů, Iveta Bartošová, Celeste Buckingham, Jana Kirschner, Karel Gott, Petr Hapka, Karel Černoch, Jiří Korn, Štefan Margita, Petr Muk, Vojtěch Dyk, Chinaski, Michal Horáček a mnozí další.

Projekt v minulosti podpořil několik charitativních organizací - vedle nadace Dagmar a Václava Havlových Vize'97 a nadačního fondu Kapka naděje také věnoval 300.000Kč na opravu hradu Karlštejn. Letos koncert podporuje sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu, Mamma Help.

Partnery koncertu Pocta legendám, Královny popu 2014 jsou OC Letňany, Prostor a.s., Pietro Filipi, Fides a.s., Ticket Art Praha, Bon Art Music.Koncert v Oldie’s – Music Club Fičák

23. září 2014 v 16:42 Novinky
Koncert Ilony Csákové dne 23. října 2014 od 20.00 hod v klubu Oldies's - Music Club Fičák v Brně. Vstupné: 220,- Kč.
Ilona na TV Óčko

15. září 2014 v 17:26 Novinky
Již dnes ve studiu ve Fusion Hotel Prague přivítají zpěvačku Ilonu Csákovou, patronku Armády spásy, tak se dívejte a sledujte příběh paní Zity. Dovíte se, jak se žije bez domova a jak je složité najít práci! Dnes na TV Óčko ve 21:45!Ilona na Roudnickém vinobraní

14. září 2014 v 21:00 Fotky
Jak si někteří z Vás mohli všimnout, Ilona sestavila novou kapelu s kterou od letošního roku vystupuje. Tak tomu bylo i 13. září na vinobraní v Roudnici nad Labem. S novým bandem zpívá kromě svých osvědčených hitů i méně známé písně ze všech svých sólových alb, např. Bouře, Láska tvá si tě najde, 2000 a nezapomene ani na svůj srdeční žánr - swing a píseň Black Coffee. :-) Ilu zpívala od půl sedmé večer a byla největší hvězdou vinobraní a během svého vystoupení zazpívala více než deset písní. A dobrou zprávou pro fanoušky je, že se právě natáčí pořád TV Barrandov Kurňa, co to je?, kde bude hostem. Zde můžete nahlédnou na pár fotek z vystoupení:

Foto: Ondřej Fiala


Roudniceké vinobraní

12. září 2014 v 20:27 Novinky
Ilona zde vystoupí s kapelou. :-)