Říjen 2014

ILONA V TV

18. října 2014 v 8:34 Novinky
  • V pondělí 20. října se Ilu spolu s Anetou Stolozovou objeví v zábavném pořadu "Kurňa, co je?" na TV Barrandov od 20:10 hod.
  • V pátek 24. října bude hostem Karla Šípa v pořadu Všechnopárty na ČT 1 od 21:30 hod.

Fotky: Královny popu

15. října 2014 v 20:42 Fotky
Vyprodaný sál nadšeně aplaudoval 12. ročníku show Královny popu. Zpěvačky třech generací a různých žánrů složily hold hudebním ikonám a připomněly hity od 60. let do současnosti. Zvláštní vzpomínka byla věnována Ivetě Bartošové, Petru Mukovi nebo Karlu Svobodovi . Na jednom jevišti živě zazpívaly Ilona Csáková, Helena Vondráčková, Monika Absolonová, Bára Basiková, Leona Machálková, Debbi, Markéta Konvičková, Elis a Naďa Válová. Hosty byli Václav Noid Bárta, Adam Mišík i hvězdy muzikálu Mamma Mia. Program uváděl Dalibor Gondík, slovem prováděla také Regina Rázlová a Michal David.


zdroj: oficiální Facebook Královen popu


Koncert Královen popu již dnes !!

14. října 2014 v 10:13 Novinky
Dnes proběhne koncert Pocta legendám - Královny popu 2014 ve vyprodaném hudebním divadle Karlín v Praze. Zpěvačky jej zahájí společnou interpretací písně "Proč mě nikdo nemá rád".


Nový videoklip !!

5. října 2014 v 20:51 Videa
Ilona nazpívala na začátku roku píseň v italštině (!) a to "Ci Penserò domani" spolu Dodim Battagliou, Andreem Andrei, Davidem Mattiolim a Jarkem Šimkem. Právě k této písni vyšel videoklip v němž Ilu ztvárnila slavnou italskou herečku Claudii Cardinale, stejně tak jako v 1999 na albu "Blízká i vzdálená". Jedná se o první videoklip ve kterém Ilu účinkuje od roku 2007 kdy natočila "Slib" s kapelou Kamelot. Vy se nyní zde můžete na videoklip v HD kvalitě podívat.


Hit Proč mě nikdo nemá rád otevře koncert Královen popu

4. října 2014 v 20:37 Novinky
Show Pocta legendám - Královny popu 2014, otevře hit Proč mě nikdo nemá rád, který má v repertoáru celá řada zpěvaček. Na koncertu ji zazpívají poprvé společně Ilona Csáková, Monika Absolonová, Leona Machálková a Elis. Podívejte se, jak si písničku divy rozdělily, může ale ještě dojít ke změnám. :-)


zdroj: Oficiální Facebook Královen Popu


Ilona Csáková je v jednom kole! Jak stíhá skloubit rodinu a práci?

3. října 2014 v 21:15
Ilona s dlouholetou kamarádkou Anetou.

Zpěvačka a dvojnásobná maminka Ilona Csáková (43) se nezastaví. Odstěhovala se za manželem do Brna, odkud vyjíždí plnit své pracovní povinnosti. Cestování jí zabere hodně času a zbytek dělí mezi rodinu a práci. Prozradila, jak to stíhá!

Ilona přesídlila z Prahy do Brna a od té doby je neustále na cestách. Kočovný život zvládá a po Praze se jí nestýská. "Ne, vůbec mi nechybí. Stejně neustále dojíždím, pořád pendluji," vysvětlila Ilona. Doma má spokojenou rodinu. S manželem Radkem mají dva malé syny.

Zvládnout pracovní i soukromý život je tak mnohem těžší, ale Ilona všechno až obdivuhodně zvládá. "Neříkám, že to jde levou zadní, lidově řečeno, ale dá se to. Hodně mi právě pomáhá babička s dědou, nebo manžel samozřejmě, i když je zaměstnán samozřejmě. Vždycky to nějak skloubíme," připouští zpěvačka a dodala, že všechno je o důkladné přípravě. "Je to časově náročnější. Spoustu věcí si musím předpřipravit, než odjedu, proto se snažím všechno doma nachystat. Třeba aby měli i jídlo připravené jen na ohřátí. A když vyloženě nestíhám, nebo jsem delší dobu z domu, tak mě zastoupí babička, která je zkrátka božská," pochvalovala si Ilona.

Ilona přijela na natáčení pořadu Kurňa, co to je, který TV Barrandov uvede 20. listopadu.


Ilona v Blesku - foto exklusivně pro blog!

3. října 2014 v 13:25 Fotky
Pouze zde se můžete podívat na krásnou fotku, kde Ilona ztvárnila královnu noci. Za fotku velice děkuji panu fotografovi Janu Tůmovi z Blesk magazínu a oficiálnímu Facebooku Královen popu.


KOPÍROVÁNÍ FOTOGRAFIE NENÍ DOVOLENO!

Ilona fotila pro Blesk magazín

3. října 2014 v 11:32 Videa

Ilona fotila nádherné fotky pro Blesk magazín, který je dnes v prodeji. V rámci koncertu královen popu, spolu s dalšími zpěvačkami nafotila fotky, kde ztvárňují bohyně, které poroučí všem přírodním živlům. Během focení také prozradila, že třetí dítě již neplánuje a připomenula, že focení v ateliéru nepatří mezi její záliby. Na Ilu jako královnu noci se můžete podívat ve videu, které naleznete kliknutím na logo deníku.

Blesk magazín s Ilu na obálce naleznete pouze dnes jako přílohu deníku Blesk.Ilona Live: Malý vůz

2. října 2014 v 18:27 Videa
Jak jistě víte, Ilona vystoupila 20. září 2014 na benefičním koncertu Křídla motýlí, spolu s dalšími umělci, kteří zpívali na pomoc lidem s nemocí motýlích křídel. Během koncertu se vybralo rovných 42 tisíc korun ! Ilu zazpívala několik písní a zde se můžete podívat na video výborně zazpívané hitovky "Malý vůz". :-)


Český Slavík 2014 - začalo hlasování

1. října 2014 v 21:35 Novinky
Kliknutím na odkaz můžete hlasovat pro zpěvačku Ilonu Csákovou v anketě
Český Slavík Mattoni 2014.