Ilona Csáková je v jednom kole! Jak stíhá skloubit rodinu a práci?

3. října 2014 v 21:15
Ilona s dlouholetou kamarádkou Anetou.

Zpěvačka a dvojnásobná maminka Ilona Csáková (43) se nezastaví. Odstěhovala se za manželem do Brna, odkud vyjíždí plnit své pracovní povinnosti. Cestování jí zabere hodně času a zbytek dělí mezi rodinu a práci. Prozradila, jak to stíhá!

Ilona přesídlila z Prahy do Brna a od té doby je neustále na cestách. Kočovný život zvládá a po Praze se jí nestýská. "Ne, vůbec mi nechybí. Stejně neustále dojíždím, pořád pendluji," vysvětlila Ilona. Doma má spokojenou rodinu. S manželem Radkem mají dva malé syny.

Zvládnout pracovní i soukromý život je tak mnohem těžší, ale Ilona všechno až obdivuhodně zvládá. "Neříkám, že to jde levou zadní, lidově řečeno, ale dá se to. Hodně mi právě pomáhá babička s dědou, nebo manžel samozřejmě, i když je zaměstnán samozřejmě. Vždycky to nějak skloubíme," připouští zpěvačka a dodala, že všechno je o důkladné přípravě. "Je to časově náročnější. Spoustu věcí si musím předpřipravit, než odjedu, proto se snažím všechno doma nachystat. Třeba aby měli i jídlo připravené jen na ohřátí. A když vyloženě nestíhám, nebo jsem delší dobu z domu, tak mě zastoupí babička, která je zkrátka božská," pochvalovala si Ilona.

Ilona přijela na natáčení pořadu Kurňa, co to je, který TV Barrandov uvede 20. listopadu.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama