Srpen 2016

STV1: Nikto nie je dokonalý

29. srpna 2016 v 19:53 Videa
V úterý 30. srpna od 20:25 hod. bude v prvním poprázdninovém dílu slovenské verze talk show Nikto nie je dokonalý, hostem zpěvačka ILONA CSÁKOVÁ.


Hit Sway v podaní Ilony Csákové

22. srpna 2016 v 23:01 Videa
Ilona nazpívala hit Sway, který v posledních letech proslavila hlavně skupina Pussycat Dolls. "S cimbálovou muzikou Grajcar jsme se několikrát potkali na turné Petra Bendeho, kde jsem hostovala já i tahle partička. Hrají známé pecky v úpravě pro cimbál a má to šťávu. Slovo dalo slovo a spolupráce byla na světě. Oslovili mě, jestli bych jim nenazpívala písničku na jejich desku," řekla Ilona pro Super.cz.

Novou nahrávku si poslechněte na oficiálním Facebookovém profilu Ilony Csákové.
Klikněte na odkaz:

ZDEVánoční hvězdy 2016

20. srpna 2016 v 15:27 Novinky

Televizní moderátor a zpěvák VLÁĎA HRON věnuje celý letošní rok hudebním oslavám svých "padesátin". Při této příležitosti se s diváky setkává na narozeninových koncertech. Tour VÁNOČNÍ HVĚZDY 2016 pak bude důstojným vyvrcholením těchto oslav.

Populární entertainer Vladimír Hron bude mít konec roku tedy opravdu náročný. A aby toho nebylo málo, vedle velkého koncertního turné vydá zbrusu nové vánoční album, které ve shodě s jeho neoblíbenějším televizním pořadem ponese název Vánoční hvězdy.

Vladimír, kterého publikum zná jako skvělého showmana, se tentokráte představí jako frontman velkolepého hudebního tělesa složeného z bigbandu, smyčcového orchestru a pěveckého sboru, ale také jako hostitel zářivých hvězd naší hudební scény.

Vracíme se ke kořenům - vše hraje velký živý orchestr, žádná syntetika - vychutnejte si kouzlo velkého orchestrálního soundu. Vánoční songy nejvíce proslavila americká hudební studia a právě tomuto soundu jsme se přiblížili. Všechny písně na novém albu Vánoční hvězdy, tedy i na turné, budou opatřeny novými českými texty. Vladimír půjde s kůží na trh tentokráte i jako textař! Potvrzuje tedy, že je nejen všestranným umělcem, ale i univerzálním autorem.

Zažijte ty nejlepší interpretační výkony - uvidíte a uslyšíte skutečná česká muzikantská esa. Právě proto jsme oslovili ty nejvyhledávanější muzikanty současnosti, známé z domácích i zahraničních projektů.

Až 70 účinkujících na jednom podiu - prožijte jedinečnost největší akce letošního adventu. Pocit, který zažívají posluchači podobných vánočních projektů v koncertních sálech, neumí zaznamenat žádný mikrofon ani žádná kamera na světě.

Spojení popového a klasického zpívání - vychutnejte si kombinaci popu i vánoční klasiky v současných aranžích. Jedině pečlivě vybrané hlasy dají vyniknout souznění hlasu a hudby v sólových skladbách i ve společných duetech.

Zkušený český aranžér Jan Kučera říká: "Podobnou desku a jevištní zpracování ještě v Česku nikdo neudělal. I proto je mě práce na projektu Vánočních hvězd velkou radostí, výzvou i závazkem zároveň."

Hosté:

ILONA CSÁKOVÁ - stálice české populární hudby a majitelka nezaměnitelného hlasu, která už mnohokrát přesvědčila, že dokáže překračovat hranice mezi hudebními žánry.

Ilona je mimo jiné držitelkou dvou cen Gramy, tří stříbrných a jednoho bronzového Českého slavíka. V posledních letech se kromě popové kariéry ráda vrací i k vlastním rockovým kořenům při společných koncertech se svou někdejší kapelou Laura a její tygři, ale ráda také zavítá i do zcela jiných žánrových vod. Mezi nejpovedenější projekty patří zcela určitě Iloniny swingové a bluesové písně, zpívané s velkými hudebními tělesy.

VOJTĚCH DRAHOKOUPIL - benjamínek naší tour a vycházející hvězda českého šoubyznysu. Zpěvák, textař, kytarista a klavírista, který začínal svou muzikantskou pouť v bigbandu a tanečním orchestru, kde hrál nejprve na klavír, posléze na basu a pak si vyzkoušel i zpěv. Poté jako zpěvák a kytarista působí celkem 5 let v kapele Sweet Children, v roce 2011 se objevuje v talentové soutěži Hlas Československa a následně přichází do zcela nové chlapecké skupiny New Element. Dalším, důležitým okamžikem jeho kariéry, je nastudování role Romea v muzikálu Romeo a Julie v pražské Hybernii…

LUCIE ČERNÍKOVÁ - půvabná herečka a zpěvačka, stálice divadla Semafor, ale i dlouholetá spolupracovnice Vladimíra Hrona z televizních a rozhlasových projektů. Lucie je mimo jiné známá také jako barmanka Dorka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, anebo princezna Pralinka z pohádky Peklem s čertem. Princeznu, tentokráte Žalmilu, si zahrála i v pohádce Sůva z nudlí a dlužno dodat, že její tvorba pro děti je téměř nevyčerpatelná, neboť se už několik let objevuje jako jedna z protagonistek oblíbené Kouzelné školky na ČT. Mezi její úspěšná muzikálová angažmá patří učinkování ve West Side Story, Bídnících, Zasněžené romanci a mnoha dalších…

KATEŘINA JALOVCOVÁ - okouzlující sólistka opery Národního divadla. Operní talent roku 2004 a kandidátka na Cenu Thálie v kategorii Opera - ženy za rok 2013. Zcela výjimečný mezzosoprán s úžasným, živočišným nábojem. Kateřina je laureátkou ceny Operního festivalu v irském Wexfordu z roku 2007 a českou operní školu úspěšně reprezentovala i na svých zahraničních angažmá v rakouském Opernhausu v Grazu a na italském turné v Teatro Municipale di Piacenza a v Teatro Comunale di Bolzano v roli Azuceny. V nádherném Dvořákově Requiem se představila i na nejprestižnějším festivalu domácí scény "Pražské jaro" v roce 2012.