Vánoční hvězdy 2016

20. srpna 2016 v 15:27 |  Novinky

Televizní moderátor a zpěvák VLÁĎA HRON věnuje celý letošní rok hudebním oslavám svých "padesátin". Při této příležitosti se s diváky setkává na narozeninových koncertech. Tour VÁNOČNÍ HVĚZDY 2016 pak bude důstojným vyvrcholením těchto oslav.

Populární entertainer Vladimír Hron bude mít konec roku tedy opravdu náročný. A aby toho nebylo málo, vedle velkého koncertního turné vydá zbrusu nové vánoční album, které ve shodě s jeho neoblíbenějším televizním pořadem ponese název Vánoční hvězdy.

Vladimír, kterého publikum zná jako skvělého showmana, se tentokráte představí jako frontman velkolepého hudebního tělesa složeného z bigbandu, smyčcového orchestru a pěveckého sboru, ale také jako hostitel zářivých hvězd naší hudební scény.

Vracíme se ke kořenům - vše hraje velký živý orchestr, žádná syntetika - vychutnejte si kouzlo velkého orchestrálního soundu. Vánoční songy nejvíce proslavila americká hudební studia a právě tomuto soundu jsme se přiblížili. Všechny písně na novém albu Vánoční hvězdy, tedy i na turné, budou opatřeny novými českými texty. Vladimír půjde s kůží na trh tentokráte i jako textař! Potvrzuje tedy, že je nejen všestranným umělcem, ale i univerzálním autorem.

Zažijte ty nejlepší interpretační výkony - uvidíte a uslyšíte skutečná česká muzikantská esa. Právě proto jsme oslovili ty nejvyhledávanější muzikanty současnosti, známé z domácích i zahraničních projektů.

Až 70 účinkujících na jednom podiu - prožijte jedinečnost největší akce letošního adventu. Pocit, který zažívají posluchači podobných vánočních projektů v koncertních sálech, neumí zaznamenat žádný mikrofon ani žádná kamera na světě.

Spojení popového a klasického zpívání - vychutnejte si kombinaci popu i vánoční klasiky v současných aranžích. Jedině pečlivě vybrané hlasy dají vyniknout souznění hlasu a hudby v sólových skladbách i ve společných duetech.

Zkušený český aranžér Jan Kučera říká: "Podobnou desku a jevištní zpracování ještě v Česku nikdo neudělal. I proto je mě práce na projektu Vánočních hvězd velkou radostí, výzvou i závazkem zároveň."

Hosté:

ILONA CSÁKOVÁ - stálice české populární hudby a majitelka nezaměnitelného hlasu, která už mnohokrát přesvědčila, že dokáže překračovat hranice mezi hudebními žánry.

Ilona je mimo jiné držitelkou dvou cen Gramy, tří stříbrných a jednoho bronzového Českého slavíka. V posledních letech se kromě popové kariéry ráda vrací i k vlastním rockovým kořenům při společných koncertech se svou někdejší kapelou Laura a její tygři, ale ráda také zavítá i do zcela jiných žánrových vod. Mezi nejpovedenější projekty patří zcela určitě Iloniny swingové a bluesové písně, zpívané s velkými hudebními tělesy.

VOJTĚCH DRAHOKOUPIL - benjamínek naší tour a vycházející hvězda českého šoubyznysu. Zpěvák, textař, kytarista a klavírista, který začínal svou muzikantskou pouť v bigbandu a tanečním orchestru, kde hrál nejprve na klavír, posléze na basu a pak si vyzkoušel i zpěv. Poté jako zpěvák a kytarista působí celkem 5 let v kapele Sweet Children, v roce 2011 se objevuje v talentové soutěži Hlas Československa a následně přichází do zcela nové chlapecké skupiny New Element. Dalším, důležitým okamžikem jeho kariéry, je nastudování role Romea v muzikálu Romeo a Julie v pražské Hybernii…

LUCIE ČERNÍKOVÁ - půvabná herečka a zpěvačka, stálice divadla Semafor, ale i dlouholetá spolupracovnice Vladimíra Hrona z televizních a rozhlasových projektů. Lucie je mimo jiné známá také jako barmanka Dorka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, anebo princezna Pralinka z pohádky Peklem s čertem. Princeznu, tentokráte Žalmilu, si zahrála i v pohádce Sůva z nudlí a dlužno dodat, že její tvorba pro děti je téměř nevyčerpatelná, neboť se už několik let objevuje jako jedna z protagonistek oblíbené Kouzelné školky na ČT. Mezi její úspěšná muzikálová angažmá patří učinkování ve West Side Story, Bídnících, Zasněžené romanci a mnoha dalších…

KATEŘINA JALOVCOVÁ - okouzlující sólistka opery Národního divadla. Operní talent roku 2004 a kandidátka na Cenu Thálie v kategorii Opera - ženy za rok 2013. Zcela výjimečný mezzosoprán s úžasným, živočišným nábojem. Kateřina je laureátkou ceny Operního festivalu v irském Wexfordu z roku 2007 a českou operní školu úspěšně reprezentovala i na svých zahraničních angažmá v rakouském Opernhausu v Grazu a na italském turné v Teatro Municipale di Piacenza a v Teatro Comunale di Bolzano v roli Azuceny. V nádherném Dvořákově Requiem se představila i na nejprestižnějším festivalu domácí scény "Pražské jaro" v roce 2012.


 


Komentáře

1 Katka Katka | Web | 21. srpna 2016 v 14:06 | Reagovat

Trochu mi tady chybí popis Ládi Hrona, jak ten se účastní....

2 ilona-csakova-info ilona-csakova-info | 22. srpna 2016 v 22:28 | Reagovat

[1]: Napraveno. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama